Найбільше люблю працювати з людьми, а не з паперами

15.10.20
Сьогодні, в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради, розповімо про депутата, в минулому очільника райради Сергія Сітарського. Саме його ім’я, як нічиє інше, асоціюється із Вінницьким районом. Адже він багато років працював на благо краю, тричі очолював райраду, розвивав район та намагався забезпечувати гідний рівень життя людей. Вперше Сергій Сітарський був обраний головою Вінницької районної в травні 2006 року. З листопада 2010 року трудився заступником голови Вінницької районної ради. В березні 2014 року знову обраний очільником райради. Обіймав зазначену посаду до листопада 2015 року. В листопаді 2015 року був втретє обраний головою Вінницької районної ради Вінницької області 7 скликання, на цій посаді пропрацював до 31 березня 2020 року. Нині Сергій Миколайович перший заступник голови Якушинецької ОТГ й очолює постійну комісію Вінницької районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я. Він має дві вищі освіти - фах економіста здобув в Одеському університеті народного господарства, магістра держуправління - у Київській Національній академії держуправління. Там же закінчив аспірантуру. В липні 2018 року захистив дисертацію, та отримав вчену ступінь кандидата наук з державного управління.
За роки роботи у районній раді Сергій Сітарський зарекомендував себе умілим, творчим, відповідальним, компетентним керівником та організатором. За що неодноразово нагороджувався грамотами та різними відзнаками, остання - це грамота Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», яку отримав у серпні 2020 року. За його ініціативи та безпосереднього керівництва розроблено низку районних довгострокових програм розвитку, зокрема, в системі місцевого самоврядування, освіти, медицини, культури, що дало можливість покращити стан справ у всіх царинах краю. У злагодженій співпраці з депутатським корпусом постійно виділялись кошти з районного бюджету на соціальний розвиток краю, а саме, на покращення надання медичних послуг, розвиток освіти, підтримку соціального захисту населення району, відродження культури та виховання здорової та патріотично-вихованої молоді. Завдячуючи співпраці всього депутатського корпусу районної ради з народними обранцями, постійно залучаються кошти з державного бюджету на покращення соціально-економічного розвитку району. 
Зокрема, стосовно медицини, за декілька каденцій за кошти місцевого, обласного та державного бюджетів, сприяння народн0их депутатів, вдалося якісно оновити та відремонтувати низку відділень Вінницької ЦРКЛ. Переступаючи поріг оновлених відділень складається враження, що перебуваєш не у державному медзакладі, а у приватній клініці європейського рівня. Протягом останніх п’яти років у лікарні повністю оновлено дитяче, неврологічне, гінекологічне, отоларингологічне, пологове відділення, встановлено ліфт, утеплено стіни та замінено дах, придбано медичне обладнання, тощо. Чимало роботи здійснено й у царині лагодження, оновлення шкільних, позашкільних та дошкільних навчальних закладів й розвитку спорту. 
Хоча робота у районній раді була плідною, ефективною та злагодженою. Проте Сергій Миколайович, зазначає, що реформою децентралізації майже нівелювалися повноваження та статус районних рад, а сидіти в кріслі, аби сидіти, він не вміє. Якщо об’єднаним громадам передають в управління ті сфери, якими раніше опікувалися на районному рівні, то і фахівці які працювали з цим мають зрозуміти, де їм надалі потрібно застосовувати свої знання і досвід. Тому відгукнувся на запрошення голови Якушинецької ОТГ В.С. Романюка й нині працює його першим заступником. Адже чим ближче до громади - тим ближче до людей. А працювати з людьми йому подобається більше, ніж з паперами.  
 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація