Найбільша кількість призових місць на 23-х обласних змаганнях з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

20.02.19

Традиційно, другі вихідні лютого, за організації Вінницького обласного центру туризму, спорту краєзнавства та екскурсій, Агрономічненьська школа відчиняє свої двері для молодих туристів Вінничини. Майстри та фанати своєї справи з'їжджаються на обласні змагання із пішоходного туризму у закритих приміщеннях, щоб показати свою вправність, випробувати сили та здобути новий досвід.

15 лютого на місце проведення прибуло 39 команд, що в сумі становило 329 учасників. Вінницький район представляли 9 команд, а це вихованці та керівники гуртків КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради: «Гермес» (тренери Микола Добровольський, Ярослава Зулін та Дар’я Зуліна), «т/к Туристська молодь» (тренер Євген Уманець), «Rock» (тренер Ігор Вітюк) та «Ільтур» (тренер Олександр Ситник).

Вже наступного ранку відбулось відкриття, на якому спортсменів вітали та бажали перемог голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, директор обласного центру Лідія Юхнович та директор Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст. Наталія Ануфрієва. А далі почалась боротьба за почесні нагороди.

Вітаючи учасників, голова районної ради Сергій Сітарський побажав всім учасникам наснаги, сили духу, мужності в цій нелегкій, але цікавій та захопливій боротьбі: «Переконаний, що сьогодні всі продемонструють блискучу витримку і незламну жагу до перемоги. Бажаю всім учасникам змагань продемонструвати найкращі вміння та визначити у запеклій, безкомпромісній  боротьбі найсильніших! Зичу всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, максимальної концентрації, волі до перемоги і професійного зростання.  Подібні змагання є вкрай важливими для нашої молоді, адже спорт - це передусім здоров’я та розвиток. Дякуємо організаторам заходу, оскільки це чудова нагода зустрітися юним туристам у неформальних умовах, поспілкуватися, обмінятися досвідом, відкрити для себе щось нове, налагодити дружні стосунки. Тож вітаю всіх з початком змагань і бажаю успіхів у спортивній боротьбі та удачі, яка так іноді потрібна спортсмену».

У цей день спортсмени змагалися на особисто-командній дистанції. Шлях до фіналу був непростий, адже спочатку на кожного чекала кваліфікаційна дистанція. Паралельно проводилась конкурсна програма, де потрібно було проявити не лише силу та свої технічні вміння, а й знання з в'язання вузлів, складання рюкзака, визначення азимуту та загальних питань, які безпосередньо стосуються пішохідного туризму.

Наступний день був не менш цікавим та напруженим, тому що настав час стати командним гравцем. Змагання проходили у двох групах: юнаки молодші (2006-2009 р.н.) та юнаки старші(2002-2005 р.н.).

Юнаки молодші змагались на особисто-командній дистанції та у конкурсній програмі. Найкращою у конкурсній програмі було визнано команду "Крокус" (м. Ладижин), на другому місці опинилась команда "Туристська молодь" (Вінницький район), на третьому - "Ільтур"ВОТЦСКЕ (Вінницький район).  

Старші юнаки змагались в особисто-командній та командній смузі перешкод. Наші спортсмени виявились найкращими, виборовши всі призові місця. Особисті місця серед хлопців розподілились таким чином: 1 місце - Шаповал Микола (т/к "Туристська молодь", Вінницький район); 2 місце - Курочка Олександр (т/к "Туристська молодь ", Вінницький район) 3 місце - Луцишин Олександр (т/к "Гермес" , Вінницький район). Не менш спритними та наполегливими виявились і наші дівчата, які показали такий результат: 1 місце - Мурована Ганна (т/к "Гермес", Вінницький район); 2 місце - Зозуляк Єлизавета (т/к "Гермес", Вінницький район).

В командних змаганнях учасники Вінницького району проявили справжній командний дух, згуртованість та чудову підготовку. Отож за підсумками змагань за командну роботу золото отримала команда "Гермес" (Вінницький район) та срібло - "Туристська молодь" (Вінницький район).

Загалом, на закритті було вручено близько 170 грамот. Так промайнули 23 обласні змагання із пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Гарна організація, об'єктивне судівство та лише найкращі враження залишились у кожного присутнього.

Окремо хочеться подякувати тренерському складу за відмінну підготовку та відданність своїй справі. Бажаємо тренерам й надалі продовжувати цю чудову справу - виховувати сильну тілом та духом молодь, своїм особистим прикладом прививати любов до спорту. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація