Національний проєкт «РОДИННА СЛАВА УКРАЇНИ»

28.12.20

Український інформаційно-видавничий центр "ГАЛАКТИКА" інформує про Національний проєкт "РОДИННА СЛАВА УКРАЇНИ".

Родина — одна з найбільших цінностей, створених людством. На сучасному етапі розвитку держави важливою є проблема збереження здоров'я нації та зміцнення соціального інституту родини.

На підтримку державної сімейної політики та з метою вшанування зразкових українських родин, проводиться Національний проєкт «Родинна слава України». Участь у проєкті можуть брати сім’ї, які дотримуються високих норм моралі та трудової етики, зберігають національні і духовні цінності, відповідально ставляться до батьківства, мають досягнення сім’ї у суспільному житті (творчі, наукові, культурні здобутки тощо). В рамках Проєкту вітатимуть також подружжя, які прожили в шлюбі багато років. Заявки на вітання можуть подавати діти, рідні та близькі люди. Почесне звання «Родина року» передбачає внесення переможців до Книги пошани «Родинна слава України», яка видається за кошти лауреатів та спонсорів, а також врученням диплому і нагороди, яка підкреслює унікальність даної сім’ї.

Переможців урочисто вітатимуть у березні 2021 року в місті Києві. Засвідчуємо Вам свою повагу та запрошуємо підтримати ідею проведення Національного проекту «Родинна слава», увійти до Організаційної ради, посприяти розповсюдженню інформації серед органів місцевого самоврядування області, а також надати вітальне слово учасникам та рекомендації родин, які заслуговують на визнання. Висловлюємо сподівання, що наша ділова співпраця розвиватиметься задля створення нового позитивного іміджу України.

Інформація про проєкт розміщена та постійно оновлюється на сайті.

https://galaktika2005.wixsite.com/rodynna-2020,

http://www.galaktika2005.com.ua/

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація