На земельній комісії депутати розглянули питання на 52 сесію районної ради

18.12.18

14 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (далі – постійна комісія), в якому взяли участь члени постійної комісії: Р.М. Висловський (голова постійної комісії), В.І. Ткачук, С.Д. Мицик, Є.Д. Вайн. Також були присутні: голова Вінницької районної ради С.М. Сітарський, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Д.В. Часовських, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради А.К. Шабленко, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради А.М. Храпко та запрошені.

На засіданні постійної комісії було розглянуто 42 питання. В результаті, на розгляд 52 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, яка відбудеться 20 грудня 2018 року, постійною комісією було вирішено винести практично всі проекти рішень порядку денного (38 питань), окрім:

 

  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Горобчука Костянтина Петровича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області (вирішено повернути технічну документацію заявнику);
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Карпика Федора Івановича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області (вирішено повернути технічну документацію заявнику);
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області (вирішено повернути технічну документацію заявнику).

Лист Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області № 0-2-0.10-17068/2-18 від 13.12.2018 року взято до відома.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація