На земельній комісії депутати розглянули питання на 50 сесію районної ради

21.11.18

20.11.2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (далі – постійна комісія), в якому взяли участь члени постійної комісії: Р.М. Висловський (голова постійної комісії), В.І. Ткачук (заступник голови постійної комісії), С.Д. Мицик, Є.Д. Вайн, О.М. Бабійчук. Також були присутні: заступник голови Вінницької районної ради О.О. Плакида, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Д.В. Часовських, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради А.К. Шабленко, начальник відділуорганізаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради А.М. Храпко, громадянин О.С. Буянов.

На засіданні постійної комісії було розглянуто 17 питань.

Після вивчення колективної скарги та заяв громадян постійною комісією було вирішено включити в проект рішення «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок», який винесено на розгляд 50 сесії Вінницької районної ради 7 скликання, що відбудеться 22 листопада 2018 року, наступні пункти:
1.31.Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Сороки Катерини Филимонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 2,0928 га, з визначеною сумою 63753 грн. 00 коп. (шістдесят три тисячі сімсот п’ятдесят три гривні 00 коп.).
1.32.Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Гунько Сергія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 2,2779 га, з визначеною сумою 46262 грн. 00 коп. (сорок шість тисяч двісті шістдесят дві гривні 00 коп.).
1.33.Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Буянова Олега Семеновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 2,0596 га, з визначеною сумою 46870 грн. 00 коп. (сорок шість тисяч вісімсот сімдесят гривень 00 коп.).
1.34. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пелипенко Наталії Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 1,6867 га, з визначеною сумою 50665 грн. 00 коп. (п’ятдесят тисяч шістсот шістдесят п’ять гривень 00 коп.).
1.35. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пелипенка Андрія Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 1,9669 га, з визначеною сумою 50501 грн. 00 коп. (п’ятдесят тисяч п’ятсот одна гривня 00 коп.).
1.36. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Захарчук Олени Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 2,7492 га, з визначеною сумою 50249 грн. 00 коп. (п’ятдесят тисяч двісті сорок дев’ять гривень 00 коп.).
1.37. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Лепетухіної Ольги Олексіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 2,9550 га, з визначеною сумою 50468 грн. 00 коп. (п’ятдесят тисяч чотириста шістдесят вісім гривень 00 коп.).
1.38. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Гойди Олександра Анатолійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 9,5951 га, з визначеною сумою 151713 грн. 00 коп. (сто п’ятдесят одна тисяча сімсот тринадцять гривень 00 коп.).
1.39. Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Гойди Тетяни Євлампіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (рілля) 2,7480 га, з визначеною сумою 50228 грн. 00 коп. (п’ятдесят тисяч двісті двадцять вісім гривень 00 коп.).

Перенесено на розгляд наступної постійної комісії питання (у зв’язку з необхідністю звернення до органу земельного контролю):
1. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 1,9500 га, з визначеною сумою 4784 грн. 00 коп. (чотири тисячі сімсот вісімдесят чотири гривні 00 коп).
2. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 2,3400 га, з визначеною сумою 6007 грн. 00 коп. (шість тисяч сім гривень 00 коп.).
3. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 2,3400 га, з визначеною сумою 6378 грн. 00 коп. (шість тисяч триста сімдесят вісім гривень 00 коп.).
4. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 2,7300 га, з визначеною сумою 7442 грн. 00 коп. (сім тисяч чотириста сорок дві гривні 00 коп.).
5. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту, на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 3,1200 га, з визначеною сумою 8505 грн. 00 коп. (вісім тисяч п’ятсот п’ять гривень 00 коп.).
6. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Горобчука Костянтина Петровича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 1,0000 га, з визначеною сумою 14897 грн. 00 коп. (чотирнадцять тисяч  вісімсот дев’яносто сім гривень 00 коп.).
7. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Карпика Федора Івановича для ведення садівництва на території Якушинецької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 1,0000 га, з визначеною сумою 14897 грн. 00 коп. (чотирнадцять тисяч  вісімсот дев’яносто сім гривень 00 коп.).
8. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення особистого селянського господарства на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею 1,8023 га, з визначеною сумою 7836 грн. 00 коп. (сім тисяч вісімсот тридцять шість гривень 00 коп.).
9. Про розгляд питання щодо затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Мороза Олександра Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області, загальною площею (пасовища) 0,7800 га, з визначеною сумою 1414 грн. 00 коп. (одна тисяча чотириста чотирнадцять гривень 00 коп.).

На розгляд 50 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 22 листопада 2018 року, винесено і проект рішення порядку денного постійної комісії "Про створення фонду депутата районної ради 7 скликання, затвердження Положення про його використання та встановлення суми фонду на 2019 рік".

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація