На завершальному засіданні бюджетної комісії погодили виділення коштів на дооблаштування електронної системи голосування для нового складу ради

06.11.20

06 листопада поточного року відбулось планове завершальне засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Марущак, Максим Петько та Віктор Титко.
Присутніми на комісії були: голова районної ради - Тетяна Закревська та її заступник - Олексій Плакида, заступник начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації – Наташа Нечипоренко та працівники виконавчого апарату районної ради. Комісія погодила проєкт розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік», в якому погодили 212 904 гривень на дооблаштування електронної системи голосування ПТК «ВІЧЕ» для нового складу ради, яка матиме - 64 депутата. Юрій Парфенюк - голова комісії, подякував членам постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету за плідну та конструктивну співпрацю та діалог протягом засідань  бюджетної комісії.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація