На засіданні Президії розглянули та погодили проект Порядку денного 44 сесії районної ради...

19.06.18

18 червня 2018 року з метою підготовки до пленарного засідання районної ради під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського проведено засідання Президії районної ради, на якому був розглянутий та погоджений проект порядку денного 44 сесії районної ради, яка скликається 18 червня 2018 року.

В роботі президії взяли участь заступник голови районної ради Олексій Плакида,голова постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад,  органів  місцевого самоврядування, законності та правопорядку Борис Саюк, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Юрій Парфенюк; голова фракції Вінницької районної партійної організації Народної партії у Вінницькій районній радіголова фракції районної ради політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Володимир Болебрух, керівник депутатської фракції районної ради політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Людмила Мазай, голова фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у Вінницькій районній раді Віктор Шмігель та працівники виконавчого апарату районної ради.

На розгляд винесли проект порядку денного, який налічував 24 питання. В ході обговорення членами Президії з порядку денного було виключено питання №11 «Про списання майна, що є спільною власністю територіальнихгромад сіл, селищ району, балансоутримувачем якого є відділ освіти Вінницької районної державної адміністрації» та відповідно до висновків постійних комісій до порядку денного було рекомендовано включити ще 5 питань:

  1. Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року.
  2. Про внесення змін до Комплексної програми з питань реалізації державної молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики у Вінницькому районі на пеірод 2016-2020 роки.
  3. Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання №166 від 29 червня 2017 року «Про затвердження списків присяжних».
  4. Про внесення змін до рішення 43 сесії районної ради 7 скликання №542 від 29.05.2018 року «Про  передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у комунальну власність Якушинецької об’єднаної територіальної громади».
  5.  Про передачу залишків коштів.

Отже, обговоривши всі питання, члени Президії затвердили проект порядку денного в кількості 28 питань, після чого погодили список запрошених на 44 сесію районної ради.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація