На засіданні постійної комісії виключили питання з порядку денного 66 сесії районної ради

13.03.20

12 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Тетяна Закревська (голова постійної комісії), Людмила Марценюк (секретар постійної комісії), Лариса Земелева, Марія Гудзь.

На засіданні постійної комісії були присутні: заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, голова Вінницької районної організації профспілки освіти і науки Михайло П’ятак.

Також були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида та працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко, Олена Тіхонова, Світлана Рубіжанська.

На розгляд постійної комісії було заслухано та винесено на розгляд 66 сесії районної ради звіт заступника голови Вінницької районної державної адміністрації про роботу районної державної адміністрації  за 2019 рік по здійсненню делегованих районною радою повноважень.

На розгляд постійної комісії були винесені питання, які стосуються  внесення змін до районної Комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, внесення змін до рішення 60 сесії районної ради 7 скликання від 02.08.2019 року №993 «Про порядок використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькому районі на 2019-2020 роки».

В ході обговорення всі вищеперераховані питання були винесені на розгляд 66 сесії районної ради.

Також на засіданні постійної комісії було розглянуто проєкт рішення «Про підтримку звернення Вінницької районної організації профспілки працівників освіти і науки щодо урядового проєкту закону №2708 «Про працю».

В ході обговорення виступив голова Вінницької районної організації профспілки освіти і науки Михайло П’ятак, який повідомив про те, що Уряд відкликав проєкту закону №2708 «Про працю», зняв його з розгляду у Верховній Раді України. У зв’язку з цим, немає необхідності даний проєкт рішення виносити на розгляд 66 сесії районної ради 7 скликання. Обговоривши дане питання постійною комісією було прийнято рішення зняти дане питання з порядку денного 66 сесії районної ради 7 скликання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація