На засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету розглянули питання на 43 сесію районно ради

30.05.18

29 травня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Володимир Болебрух, Світлана Федорцова (секретар комісії),  Віктор Титко та Віктор Шмігель.  

Присутніми на комісії також були: голова Вінницької районної ради – Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко, заступник голови районної ради - Олексій Плакида, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Лариса Микитюк, начальник організаційного, інформаційного відділу виконавчого апарату районної ради - Анжеліка Храпко, головний лікар КНП «Вінницький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради - Вадим Пасічник та головний лакар Вінницької ЦРКЛ - Олександр Кривов`яз.

На порядок денний виносилось 4 проекти рішень та з голосу було включено два додаткових питання по розгляду листів, а саме:
- «Про розгляд листа Вінницької районної державної адміністрації від 24.05.2018 року №01-14/1101 про погодження проекту розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»;
- «Про розгляд листа КНП «Вінницький районний центр первиної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від 18.05.2018 року №593 щодо виділення коштів в сумі 25,0 тис.грн. на отримання відповідної ліцензції».

За результатами розгляду постійною комісією рекомендовано голові районної ради всі проекти рішень винести на розгляд 43 сесії районної ради у зв`язку з необхідністю вирішення вказанихпитань.

Позитивно та одноголосно погодили проект розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

По листу КНП «Вінницький районний центр первиної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від 18.05.2018 року №593 щодо виділення коштів в сумі 25,0 тис.грн. на отримання відповідної ліцензції» вирішено рекомендувати Вінницькій районній державній адміністрації в найкоротший термін віднайти кошти в сумі 25,0 тис.грн. для КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної радина отримання ліцензії на впровадження господарської діяльності з медичної практики.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація