На засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету розглянули питання на 41 сесію районної ради

22.03.18

20 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Володимир Болебрух, Світлана Федорцова (секретар комісії), Олександр Мельник (заступник голови постійної комісії), Віктор Марущак та Віктор Титко. Присутніми на комісії були: голова Вінницької районної ради - Сергій Сітарський, голова Вінницької районної державної адміністрації - Михайло Демченко, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Олег Бегус, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради - Дмитро Часовських, начальник організаційного, інформаційного відділу виконавчого апарату районної ради - Анжеліка Храпко та запрошені керівники структурних підрозділів Вінницької районної державної адміністрації та установ, закладів та організацій Вінницької районної ради, яких стосувався порядок денний.

На порядок денний виносилось 26 питаннь. За рішенням комісії включено до порядку денного ще два питання, а саме:
- «Про участь в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінниччини».
- «Про співфінансування об’єктів, які будуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році».

Таким чинном, порядок денний комісії в цілому затверджений з 28 питань: із них 23 - проекти рішення, по яких прийняті відповідні рішення, а саме, всі одноголосно винесені на розгляд 41 сесії районної ради, яка відбудеться 29 березня 2018 року.

За результатами розгляду листа Гавришівської сільської ради від 02.03.2018 року №119 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 80,0 тис.грн. на утримання Гавришівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у зв`язку із переходом на газове опалення вирішено рекомендувати Гавришівському сільському голові (Бахнівському О.Ф.) узгодити з головним лікарем Комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради (Пасічником В.В.) передачу лічильника Гавришівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на баланс Комунальномузакладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги». Щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі  41,940 тис.грн. на утримання КЗ «Дошкільний навчальний заклад «Калинка» в с.Гавришівка у зв`язку із збільшенням вартості харчування дітей рішенням вказаної комісії вирішено рекомендувати Гавришівському сільському голові (Бахнівському О.Ф.) віднайти можливість із власних джерел доплатити різницю на харчування дітей КЗ «Дошкільний навчальний заклад «Калинка» в с.Гавришівка в сумі 41 940 грн.

Також, по результатх розгляду листа Писарівської сільської ради 01.03.2018 року № 100/0219 щодо виділення коштів з районного бюджету в сумі 170,0 тис.грн. для завершення нового будівництва дитячого та спортивного майданчиків на перехресті Рильського та Козацької слави в с.Писарівка вирішено направити копію даного листа до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для включення в реєстр першочергових заходів, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету, а лист директора Писарівської школи від 28.02.2018 року щодо виділення коштів в сумі 37,0 тис.грн. на придбання комплекту шкільних меблів для фізичного кабінету (оскільки старі меблі застарілі) вирішено направити до головного розпорядника коштів – відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації для подальшого внесення вреєстр першочергових заходів, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджет та особисто взято на контроль головою постійної комісії. Також до відділу освіти і вирішено направити копію листа Вінницької районної організації просфспілки освіти і науки  від 05.03.2018 року №25 щодо можливості підвищення  надбавки  за престиж з 20% до 25%  педагогічним працівникам Вінницького району за рахунок коштів районного бюджету (потреба 1 млн.грн.) для прорахування вказаної потреби.

По результатах розглядулиста Вінницької районної державної адміністрації від 16.03.2018 року №01-14/613 про погодження проекту розпорядження «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»вирішено погодити даний проект та доруине фінансовому управлінню включити до видатків районного бюджету доходи з сільських та селищних рад:
- З Вороновицького селищного бюджету: для Вінницької центральної районної клінічної лікарні на придбання вугілля для опалення терапевтичного відділення №2 смт.Вороновиця в сумі 50 000 (п`ятдесят тисяч) гривень та  для КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на придбання медичної комп`ютерної програми «МедЕйр» для повноцінного функціонування закладів охорони здоров`я на території Вороновицької ОТГ ради в сумі 72 000  (сімдесят дві тисячі) гривень та на придбання вугілля в сумі 40 000 (сорок тисяч) гривень.
- З Якушинецького сільського бюджету: на утримання протягом 3-х місяців (квітень, травень, червень) 2018 року Комунальної установи «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування» Вінницької районної ради в сумі 105 568 (сто п`ять тисяч п`ятсот шістдесят вісім) гривень; для КЗ «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на придбання принтера для Якушинецької АЗПСМв сумі 10 000 (десять тисяч) гривень та на утримання протягом 3-х місяців (квітня-червня  2018 року) Якушинецької, Ксаверівської та Майданської бібліотек-філій централізованої бібліотечної системи в сумі 61 740 (шістдесят одна тисяча сімсот сорок) гривень.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація