На засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету погодили розпорядження голови райдержадміністрації та розглянули питання на сесію

04.04.19

03 квітня 2019 року відповідно до листа Вінницької районної державної адміністрації проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії Юрій Парфенюк, заступник голови комісії Олександр Мельник та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Титко та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський та заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату  районної ради  Анжеліка Храпко.

В ході засідання розглянули нагальне питання щодо погодження проекту розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік», після чого одноголосно погодили даний проект розпорядження з подальшим затвердженням на сесії районної ради. Розпорядження стосується перекидки коштів з капітальних видатків на поточні, а саме: щодо придбання обладнання для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» та 100,0 тис.грн. з виготовлення ПКД та проведення робіт по встановленню огорожі в Пултівецькій  СЗШ І-ІІІ ст. на виконання районної Програми  розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки» без виготовлення ПКД.

Далі по результатах розгляду інших питань порядку денного: членами постійної комісії одноголосно винесені проекти рішення на розгляд 58 сесії районної ради, яка відбудеться 25 квітня поточного року.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація