На засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитику та бюджету розглянули проекти рішень на позачергову і чергову сесії та листи

30.10.18

29 жовтня 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник; секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Титко та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк, начальник управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації Надія Ходацька, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжела Храпко та представники структурних підрозділів Вінницької РДА та ради.

На порядок денний виносилось 6 питань та додатково за рішенням комісії внесено ще два питання: «Про розгляд звернення депутатів Вінницької районної ради 7 скликання до Президента України, щодо недопущення зростання ціни на газ для населення» та «Про розгляд листа Громадської організації Вінницької районної федерації футболу  від 26.10.2018 року №19», після чого в цілому порядок денний комісії затверджено в кількості 8 питань.

Позитивного рішення комісії на звернення третини депутатів районної ради 7 скликання щодо проекту рішення «Про звернення депутатів Вінницької районної ради 7 скликання до Президента України, щодо недопущення зростання ціни на газ для населення» на розгляд позачергової 49 сесії районної ради 7 скликання на 01 листопада поточного року  не прийнято.

Всі інші проекти рішень, які оприлюднені відповідно до доступу до публічної інформації винесені одноголосно на розгляд 50 сесії районної ради 7 скликання.

За результатами розгляду листа Комунальної організації «Вінницька регіональна газета «Подільська зоря» Вінницької районної ради від №83 від 24.10.2018 року щодо виділення додаткових коштів в сумі 190,0 тис.грн. на утримання газети вирішено направити копію вказаного листа до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових звернень щодо виділення коштів з районного бюджету за підсумками перевиконання районного бюджету.

Олександр Мельник - заступник голови постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, голова Громадської організації Вінницької районної федерації футболу прозвітував по заходах районної Програми фізичної культури і спорту на 2017- 2018 роки та зазначив, що у зв’язку із закінченням терміну дії Програми уже розробляється нова аналогічна Програма.

Голова комісії Юрій Парфенюк подякував членам комісії та всім присутнім в активізації проведення комісії.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація