На засіданні постійної комісії розглянули зміни до районних програм та питання реорганізації Вінницької ЦРКЛ

19.10.18

18 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Тетяна Закревська (голова постійної комісії), Марія Гудзь, Людмила Марценюк та Лариса Земелева.

На засіданні постійної комісії були присутні: представники відділу культури і туризму Вінницької РДА Альона Романенко та Володимир Мазур.

На розгляд комісії було винесено чотири питання - проекти рішення для винесення на розгляд сесії районної ради.

Питання, що розглядались на засіданні постійної комісії, стосувались внесення змін до Районної комплексної програми «Майбутнє Вінницького району - в збережені здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, до районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки, до районної Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки та реорганізації Вінницької центральної районної клінічної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради.

За результатами обговорення всі проекти рішення були винесені на розгляд 48 сесії районної ради, яка відбудеться 18 жовтня 2018 року.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація