На засіданні постійної комісії розглянули земельні питання

24.05.18

22.05.2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (далі – постійна комісія), в якому взяли участь члени постійної комісії: Р.М.Висловський (голова постійної комісії), Є.Д.Вайн, В.І.Ткачук, І.А. Сухаревський.

Також були присутні: заступник голови Вінницької районної ради О.О.Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Д.В. Часовських, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради А.К. Шабленко.

На засіданні постійної комісії розглянуто 16 питань. 

В результаті, на розгляд 43 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 29 травня 2018 року, винесено 7 проектів рішень, а саме:
1. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді Цуркановського Олександра Савовича для ведення фермерського господарства на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області».
2. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що надається в оренду ТОВ «Фітосвіт ЛТД» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул.. Незалежності, 64м на території Якушинецької сільської об’єднаної територіальної громади (до об’єднання Майданська сільська рада) Вінницького району Вінницької області».
3. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «П’ятачок» за межами населеного пункту на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області».
4. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області».
5. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Щербі Володимиру Івановичу і знаходиться за межами населеного пункту, на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області».
6. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 23,2964 га)».
7. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать громадянам і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області (загальною площею 13,0170 га)».

Перенесено на розгляд наступної постійної комісії питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Кухарю Олексію Івановичу і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області». 

На розгляд та затвердження чергової (після 43) сесії районної ради з метою дотримання 20-ти денного (робочих днів) терміну оприлюднення на веб-порталі районної ради винесено наступні проекти рішень:
1. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бурана Василя Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області».
2. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Буран Раїси Борисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області».
3. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченковій Юлії Володимирівні і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області».
4. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить гр. Марченкову Олегу Васильовичу і розташована за межами населеного пункту на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області».
5. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Гавриленко Тетяні Казимирівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області».
6. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Плющікової Тетяни Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Луко-Мелешківської сільської ради Вінницького району Вінницької області».
7. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Новіцькій Надії Вікторівні і знаходиться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області».

Лист головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області № 0-2-0.10-5700/2-18 від 26.04.2018 року на лист Вінницької районної ради № 01-03/383 від 22.03.2018 року щодо надання роз’яснень на висновки державної експертизи землевпорядної документації (№ 1869 від 12 грудня 2017 року та № 0-2-0.10-205/60-18 від 27 лютого 2018 року) технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що розташовані на території сільських рад (Парпуровецької та Комарівської), які припинили свою діяльність взято до відома.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація