На засіданні постійної комісії розглянули заяви жителів, звернення районних рад та готувались до 46 сесії Вінницької районної ради

27.07.18

26 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Валентин Бахнівський, Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були Бохоницький сільський голова Ігор Савчук з бухгалтером сільської ради, депутат Бохоницької сільської ради Григорій Майстер, Писарівський сільський голова Дмитро Науменко, жителька села Щітки Станіслава Білостегнюк, заступник начальника СП  Вінницького РВП ВВП ГУНП у Вінницькій області Анатолій Кіщук, редактор КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Федір Бежнар, заступник голови районної ради Олексій Плакида, начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради Альона Шабленко. 

На порядок денний комісії було винесено 10 питань: 2 заяви, 5 проектів, 2 звернення районних рад щодо підтримки нагальних питань та доповідна записка завідувача сектору правового забезпечення Вінницької районної ради.

За результатами розгляду заяв від депутата Бохоницької сільської ради Григорія Майстра та жительки села Щітки Писарівської сільської ради Святослави Білостегнюк було вирішено заяви взяти до відома та рекомендувати як заявникам, так і сільським головам дотримуватись чинного законодавства. Заявникам також рекомендовано звертатись у відповідні правоохоронні органи, якщо на їх думку порушені їх права.     

Проект рішень, які розглядались на засіданні членами постійної комісії одноголосно винесено на 46 сесію районної ради 7 скликання, яка відбудеться 16 серпня 2018 року.

За результатами розгляду рішення 33 сесії Вінницької обласної Ради 7 скликання №682 від 15.06.2018 року «Про виконання Державного Гімну України в середніх учбових закладах Вінницької області» комісією вирішено підтримати дане рішення і на розгляд 46 сесії районної ради винести аналогічне рішення «Про виконання Державного Гімну України в загальноосвітніх навчальних закладах Вінницького району».

Питання «Про внесення змін до складу Громадської ради при Вінницькій районній раді на 2017-2018 роки» у зв’язку з тим, що не пройдено процедуру оприлюднення проекту рішення на веб-порталі районної ради, винесено на розгляд наступної 46 сесії районної ради, яка скликається 16 серпня 2018 року.

Розглянувши рішення 32 сесії Оратівської районної ради від 26 червня 2018 року «Про звернення депутатів Оратівської районної ради щодо забезпечення регулювання в Україні використання генно модифікованих організмів та рішення Тальнівської районної ради №25-13/VIIвід 13.07.2018 року «Про звернення депутатів Тальнівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини», члени постійної комісії вирішили підтримати обидва звернення і винести їх на розгляд наступної вересневої сесії районної ради, з метою дотримання процедури оприлюднення рішення.

По доповідній записці завідувача сектору правового забезпечення Вінницької районної ради Шабленко А.К. від комісії голові районної ради Сітарському С.М. направлено лист з відповідними дорученнями.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація