На засіданні постійної комісії розглянули заяви від громадян, звернення від районних рад та винесли проекти рішень на 48 сесію районно ради

05.10.18

4 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії).

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида, начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено 7 питань: 2 заяви-скарги, 4 проекти та 1 лист.

За результатами розгляду заяви-скарги від жительки села Писарівка було вирішено направити на розгляд профільної постійної комісії Писарівської сільської ради. Другу заяву-скаргу лікаря-стоматолога, терапевта Вінницької ЦРКЛРубеля О.В. залишено без розгляду у зв’язку відкритим кримінальним провадженням.

З чотирьох проектів рішень на розгляд 48 сесії районної ради винесено тільки два. Інші два проекти, які стосуються звернень інших районних рад по нагальних питаннях: про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району та про підтримку Звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку не винесено на розгляд сесії районної ради.

Лист Вінницької обласної Ради надання пропозицій до Плану роботи Вінницької обласної Ради взято до відома.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація