На засіданні постійної комісії розглянули та винесли на розгляд сесій районної ради земельні питання

14.06.18

13.06.2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (далі – постійна комісія), в якому взяли участь члени постійної комісії: Р.М.Висловський (голова постійної комісії), Є.Д.Вайн, С.Д. Мицик, І.А. Сухаревський. Також були присутні: заступник голови Вінницької районної ради О.О.Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Д.В. Часовських, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради А.К. Шабленко, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради А.М. Храпко та запрошені.

На засіданні постійної комісії розглянуто 21 питання.

В результатіна розгляд 44 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 18 червня 2018 року, винесено 3 проекти рішень, а саме:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду селянському (фермерському) господарству «Відродження» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що знаходиться в оренді ФОП Івацко Леоніда Миколайовича для рибогосподарських потреб на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради (за межами населеного пункту) Вінницького району Вінницької області.

- «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське товариство «П’ятачок» за межами населеного пункту на території Пултівецької сільської ради Вінницького району Вінницької області».

Перенесено на розгляд наступної постійної комісії питання:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які належать гр. Кухарю Олексію Івановичу і знаходяться за межами населеного пункту на території Жабелівської сільської ради Вінницького району Вінницької області. 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Дембіцького Богдана Петровича для ведення особистого селянського господарства на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

На розгляд та затвердження чергової (після 44) сесії районної ради з метою дотримання 20 денного (робочих днів) терміну оприлюднення винесено наступні проекти рішень:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка перебуває в оренді у ТОВ, торгово-промислова фірма «ТВІМ» за межами населеного пункту на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Дроздовій Людмилі Петрівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Новожиловій Людмилі Віталіївні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Онищенко Любові Максимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гавришівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Єлєвої Людмили Анатоліївни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (з визначеною сумою 25259 грн. 00 коп.).

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Єлєвої Людмили Анатоліївни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (з визначеною сумою 24812 грн. 00 коп.). 

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Єлєвої Людмили Анатоліївни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області (з визначеною сумою 25875 грн. 00 коп.).

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Коробкової Наталії Іванівни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Карпик Марії Іванівни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Візняка Богдана Володимировича для ведення садівництва на території садівничого масиву «Стрижавка-1» по вулиці №4, діл. №30 Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що надається в оренду гр. Муляр Ніні Іванівні для городництва на території Писарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Яремчук Антоніни Петрівни для ведення садівництва на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Чорного Олексія Юрійовича для ведення особистого селянського господарства на території Некрасовської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання №188 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Переорки на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради Вінницького району, Вінницької області» від 31 травня 2016 року.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Регана Володимира Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (кадастровий номер земельної ділянки 0520687300:03:003:0075).

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Регана Володимира Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стадницької сільської ради Вінницького району Вінницької області (кадастровий номер земельної ділянки 0520687300:03:003:0074).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація