На засіданні постійної комісії розглянули та доопрацювали проєкт рішення по змінах до бюджету

12.06.20

11 червня поточного року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії – Юрій Парфенюк, секретар комісії - Світлана Федорцова, Володимир Болебрух, Олександр Мельник, Максим Петько та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії також були: голова районної ради Тетяна Закревська,  заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Томусяк, начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населенння райдержадміністрації Людмила Лозинська та працівники виконавчого апарату районної ради.

Комісія затвердила порядок денний в кількості 5-ти питань. Всі питання - це проєкти рішень, які комісією одноголосно винесені на розгляд 68 сесії районної ради, яка запланована на 18 червня 2020 року.

За результатами обговорення чотири проєкта рішення винесено без змін та доповнень. На доопрацювання фінансовому управлінню райдержадміністрації був направлений лише один проєкт рішення «Про  внесення змін до рішення 64 сесії районної ради 7 скликання № 1073 від 24 грудня 2019 року «Про районний бюджет Вінницького району на 2020 рік» (із змінами)» з подальшим погодженням постійною комісією та винесенням на розгляд 68 сесії районної ради. Комісією запропоновано внести наступні зміни:

- враховуючи звернення відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації внести зміни в річні призначення видатків загального і спеціального фонду районного бюджету відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації за КПКВКМБ 0611020 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами))», а саме: зменшити видатки розвитку на суму 1093389 грн та збільшити видатки споживання на суму 1093389 грн (за рахунок «субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на закупівлю дидактичних матеріалів та шкільних меблів);

- беручи до уваги розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації, зменшити доходи загального фонду районного бюджету на суму 9890 грн за  ККД 41051400 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» та видатки спеціального фонду районного бюджету відділу освіти районної державної адміністраціїза КПКВКМБ 0611020 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами))» на суму 9890грн. (на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів);

- враховуючи лист Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації та лист Стрижавської селищної ради передбачити субвенцію обласному бюджету на співфінансування закупівлі шкільного автобуса в сумі 620 000 грн. за рахунок залишку освітньої субвенції, який склався станом на 01.01.2020р. Із залишку освітньої субвенції 380 000 грн спрямувати відділу освіти райдержадміністрації на придбання ноутбуків загальноосвітнім закладам району.

В п.1.4. проєкту рішення 68 сесії районної ради 7 скликання після слів на оснащення закладів освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики доповнити назвами закладів: Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. (кабінет хімії), Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст. (кабінет фізики), Малокрушлинецька СЗШ І-ІІІ ст. (кабінети фізики та математики), Медвеже-Вушківська СЗШ І-ІІІ ст. (кабінет фізики), КЗ «Мізяківсько-Хутірський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (кабінет лінгвістики), Некрасовська ЗОШ І-ІІІ ст. (кабінети лінгвістики та фізики), Пултівецька СЗШ І-ІІІ ст. (кабінет хімії), Сосонська СЗШ І-ІІІ ст. (кабінет фізики), Степанівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (кабінет фізики), НВЗ: «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей смт Стрижавка» (кабінет фізики), Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. (кабінет фізики), Лаврівська СЗШ І-ІІ ст. (кабінет фізики), Стадницька ЗОШ І-ІІ ст. (кабінет фізики).

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація