На засіданні постійної комісії розглянули скаргу про порушення особистих прав та обговорили стан законності та правопорядку у Вінницькому районі за І півріччя 2019 року

21.08.19

20 серпня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, тво заступника начальника Вінницького районного відділення поліції Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Іван Заєць, прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вадим Лисенко, головний лікар КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Олександр Кривов’яз, юрисконсульт КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Тетяна Палій, працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено два питання: проект рішення та скарга про порушення особистих прав та законних інтересів.

Спочатку розглянули проект рішення «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2019 року», по якому виступили присутні представники правоохоронних органів Іван Заєць та Вадим Лисенко.В результаті обговорення члени постійної комісії одноголосно винесли проект рішення на розгляд та затвердження сесії районної ради.

Потім перейшли до розгляду скарги про порушення особистих прав та законних інтересів гр. Фоміної О.М., яка вдруге звернулась до районної ради по питанню щодо її незаконного звільнення з посади лікаря-стоматолога. Питання викликало жваве обговорення та суперечливі думки з приводу вирішення питання. Оскільки дане питання вже неодноразово виносилось на розгляд комісії та сесії, депутати дійшли наступного висновку. А саме, вирішили доручити виконавчому апарату районної ради підготувати проект рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії районної ради по розгляду скарги про порушення особистих прав і законних інтересів гр. Фоміної Оксани Миколаївни», з подальшим винесенням на розгляд та затвердження найближчої сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація