На засіданні постійної комісії розглянули профільні питання з метою розгляду на сесії

19.04.18

Сьогодні, 19 квітня 2018 року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації Лариса Микитюк,голова фракції районної ради політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Володимир Болебрух, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено 4 проекти рішення:
1. Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань.
2. Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання.
3. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.
4. П
ро затвердження інструкції з діловодства у виконавчому апараті районної ради.

По питанню «Про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань» доповідав голова фракції районної ради політичної партії «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Володимир Болебрух, який проінформував, що даним проектом рішення пропонується рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Вінницької  районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв вказаної боротьби. В ході обговорення члени комісії Володимиру Болебруху рекомендували бути готовим на сесії інформувати про національно-визвольну боротьбу на теренах Вінницького району. Одноголосно дане питання було винесено на розгляд 42 сесії районної ради, яка відбудеться 26 квітня 2018 року.

Наступним розглянули питання внесення змін до Регламенту районної ради  7 скликання, яке виноситься на сесію у зв’язку проводити сесії районної ради до 25 числа кожного місяця відповідно до звернення Вінницької райдержадміністрації, оскільки фінансовому управлінню необхідно здійснювати фінансові операції до 25 числа кожного місяця. Детально по данному питанню проінформувала начальник фінансового управління Лариса Микитюк. За результатами обговорення членами постійної комісії дане питання підтримано і винесено на наступну сесію районної ради, оскільки проект рішення не пройшов процедуру оприлюднення на веб-порталі районної ради.

Наступні два питання були одноголосно винесені на розгляд 42 сесії районної ради 7 скликання.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація