На засіданні постійної комісії розглянули проекти рішення та одноголосно винесли на розгляд сесії

16.12.19

16 грудня 2019 року перед пленарним засіданням позачергової  сесії відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії) та Василь Гуменюк (секретар постійної комісії). Участь в роботі комісії прийняли начальник управління економіки Вінницької райдержадміністрації Ольга Скорбач та працівник виконавчого апарату районної ради Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено п’ять проектів рішень.

Розпочали розгляд порядку денного з питання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району на 2019 рік та затвердження відповідної Програми на 2020 рік». Присутня на засіданні начальник управління економіки Вінницької райдержадміністрації Ольга Скорбач коротко проінформувала виконання Програми за поточний рік та озвучила основні напрямки роботи та заплановані заходи на наступний 2020 рік. При цьому наголосила, що в 2020 році планується ліквідація управління еконоки на районному рівні як структурної одиниці. Поки що не відомо, на икого будуть покладені повноваження. За результатами обговорення питання одноголосно винесено на розгляд наступної 64 сесії районної ради.

Всі інші проекти рішення також були пітримані і одноголосно винесені на розгляд наступної 64 сесії районної ради. Це: «Про план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік», «Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період», «Про зняття з контролю рішень районної ради», «Про підтримку рішення 30 сесії Бершадської районної ради 7 скликання від 01.11.2019 року «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду тарифів на електроенергію».

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація