На засіданні постійної комісії розглянули проекти рішень, затвердили План роботи та взяли до відома листи

18.01.19

Сьогодні, 18 січня 2018 року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида та працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко, Інна Заєць та Альона Шабленко.

На порядок денний комісії було винесено 8 питань: 5 проектів рішень, 1 лист, аналітична довідка та План роботи постійної комісії на 2019 рік. Серед питань, які розглядались і винесені на сесію, були затвердження розпоряджень голови районної ради, прийняті в міжсесійний період, встановлення надбавок та преміювання голові районної ради та його заступнику, визнання рішень такими, що втратили чинність, а також зняття з контролю районних Програм та порядків про використання коштів по відповідних Програмах. За результатами розгляду майже всі проекти рішення одноголосно винесено на розгляд 54 сесії районної ради, яка відбудеться 24 січня 2019 року, окрім питання «Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період». Дане питання не було винесено у зв’язку з конфліктом інтересів членів постійної комісії, оскільки в даному проекті рішення затверджується розпорядження «Про нагородження Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування», відповідно до якого вони були нагороджені грамотами та грошовими винагородами.

Після сесійних питань члени постійної комісії розглянули лист Скадовської районної ради Херсонської області від 27.12.2018 року №01-21-359 про підтримку звернення депутатів Скадовської районної ради щодо перспективи організації надання первинної медичної допомоги мешканцям малочисельних сіл у зв’язку з проведенням медичної реформи, який було взято до відома.

Потім депутати перейшли до Аналітичної довідки по питанню невиконання Концерном «Поділля» договірних зобов’язань згідно з інвестиційним договором на реалізацію проекту комплексної забудови житлового району «Академічний» №92 від 14 березня 2007 року, по якій інформувала завідувач сектору правового забезпечення районної ради Альона Шабленко. Постійною комісією Аналітичну довідку взято до відома та рекомендовано голові районної ради визначитись з подальшими діями щодо невиконанняКонцерном «Поділля» договірних зобов’язань.

На завершення затвердили План роботи постійної комісії на 2019 рік, розроблений відповідно до затверженого рішенням сесії Плану роботи районної ради на 2019 рік.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація