На засіданні постійної комісії розглянули проекти рішень та погодили розпорядження голови Вінницької райдержадміністрації

28.11.18

27 листопада 2018 року проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Титко та Віктор Марущак.

Присутніми на комісії були: голова Вінницької районної державної адміністрації Михайло Демченко та його заступник Олег Бегус,  начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк, головний лікар Вінницької ЦРКЛ Олександр Кривов’яз, начальник відділу освіти Вінницької райдержадміністрації Світлана Томусяк, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжела Храпко.

На порядок денний виносилось 4 проекти рішень, які одноголосно винесені на розгляд та затвердження 51 сесії районої ради 7 скликання.

Начальник управління економіки Вінницької районної державної адміністрації Ольга Скорбач інформувала про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницького району за 2018 рік та затвердження відповідної Програми на 2019 рік, яка вказала, щометою Програми є зростання добробуту та підвищення якості життя населення Вінницького районуза рахунок забезпечення достатнього рівня стабільності її соціально-економічного розвитку шляхом відновлення темпів економічного зростання основних галузей економіки, продовження роботи щодо створення сприятливого інвестиційного клімату та забезпечення необхідних умов для розвитку основних галузей соціальної сфери. Програма визначає цілі, пріоритети соціально-економічного розвитку та прогнозні показники на 2019 рік, а також заходи, спрямовані на забезпечення необхідних умов для стабілізації економіки та запобігання економічному спаду, якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення.

По проекту розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» інформувала начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк, яка повідомила про збільшення  видатків загального та спеціального фондів районного бюджету наступним головним розпорядникам коштів районного бюджету:

– Вінницькій районній державній адміністрації на загальну суму 389,0 тис.грн на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 49,600 тис.грн та на Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на суму 339,400 тис.грн.;

 управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування – 58,144 тис.грн.;

– фінансовому управлінню Вінницької районної державної адміністрації «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 560,0 тис.грн.

– Вінницькій районній державній адміністрації на суму 2900,0 тис.грн. на «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (а саме, на: капітальний ремонт пологового відділення Вінницької центральної районної клінічної лікарні: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92 - 1900,0 тис.грн., придбання медичного обладнання для отоларингологічного відділення Вінницької центральної районної клінічної лікарні: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92 - 1000,0 тис.грн.);

 Відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації за КПКВКМБ0617363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на капітальний ремонт будівлі (заміна покрівлі) Вінницько-Хутірського НВК: ЗОШ I-IIIст. - ДНЗ по вул. Незалежності, 54 в с. Вінницькі - Хутори Вінницького району Вінницької області на суму 1850,0тис.грн. 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація