На засіданні постійної комісії розглянули проекти рішень на 62 сесію районної ради та погодили розпорядження

30.10.19

29 жовтня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Микола Шамалюк (заступник голови постійної комісії), Людмила Мазай, Віталій Бондар, Валентин Настоящий та Лілія Гаврилюк.

Також присутніми на засіданні були: голова районної ради Сергій Сітарський; заступник голови районної ради Олексій Плакида; працівники виконавчого апарату районної ради: Дмитро Часовських та Марина Романенко; головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз; головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник; начальник відділу освіти Вінницької райдержадміністрації Світлана Томусяк; представники ТОВ «Нейромед В», відділу культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації, Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

На порядок денний комісії було винесено 19 питань, серед яких 16 проектів рішень, 2 листа та 1 проект розпорядження. Усі проекти рішень було вивчено, обговорено та одноголосно винесено на розгляд чергової 62 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 21 листопада 2019 року.

За результатами розгляду листа голови районної ради № 01-03/852 від 30.09.2019 року з приводу передачі жилетів рятувальних та весел з балансу районної ради на баланс КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради, члени комісії прийняли рішення передати вищезазначене майно з балансу районної ради на баланс даного комунального закладу.

У ході вивчення питання, піднятого у листі директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Л.О. Грабович № 09-4550 від 24.09.2019 року з приводу продовження терміну дії договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району № 8 від 26.10.2016 року,члени комісії прийняли рішення надати дозвіл на продовження даного договору оренди до 01.04.2020 року.

Проект розпорядження «Про надання дозволу на укладання договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району» члени комісії погодили, додавши до даного проекту пункт 1.2 про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району № 8 від 26.10.2016 року, укладеного КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради з Вінницьким обласним центром медико-соціальної експертизи, так як було прийнято відповідне рішення при розгляді листа директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Л.О. Грабович № 09-4550 від 24.09.2019 року.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація