На засіданні постійної комісії розглянули питання стосовно об'єктів спільної власності на 47 та 48 сесії районної ради

20.09.18

20 вересня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії брали участь члени постійної комісії: Микола Шамалюк (заступник голови постійної комісії), Віталій Бондар, Лілія Гаврилюк, Людмила Мазай, Валентин Настоящий та Володимир Поліщук.

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, заступник голови районної ради Олексій Плакида, заступник головного лікаря Вінницької ЦРКЛ Тетяна Катілова, головний лікар комунального закладу «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Вадим Пасічник, керуючий справами начальник та головний спеціаліст відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських та Марина Романенко, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради Анжеліка Храпко.

На порядок денний комісії було винесено 5 питань: 4 проекти та 1 додаткове питання – розгляд листа.

За результатами засідання комісії 1 доопрацьований та 2 нових проект одноголосно винесено на 47 сесію районної ради 7 скликання, яка відбулася 20.09.2018, а 1 проект винесено на 48 сесію районної ради 7 скликання, так як даний проект не пройшов процедуру оприлюднення на веб-порталі Вінницької районної ради згідно чинного законодавства України.

Додатковим питанням розглядався лист Вінницької центральної районної клінічної лікарні з приводу звернення ТОВ «ВІНПРОМБУД» про бажання здійснити невід’ємні поліпшення приміщення, яке ТОВ «ВІНПРОМБУД» орендує у Вінницької ЦРКЛ, в рахунок орендної плати. Так як стало відомо, що ТОВ «ВІНПРОМБУД» вже розпочало роботи, хоча дозвіл на це районна рада ще не дала, було вирішено кільком членам комісії поїхати до ЦРКЛ та оглянути вищезгадане приміщення, щоб встановити, чи відповідає дійсності інформація про розпочаті роботи.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація