На засіданні постійної комісії розглянули питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

26.03.18

22.03.2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регулювання земельних ресурсів, агропромислового розвитку, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (далі – постійна комісія), в якому взяли участь члени постійної комісії: В.І.Ткачук (заступник голови постійної комісії), П.М. Герцун, С.Д. Мицик, І.А. Сухаревський.

Також були присутні: голова Вінницької районної ради С.М. Сітарський, заступник голови Вінницької районної ради О.О.Плакида, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Д.В. Часовських, начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради А.М. Храпко, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради А.К. Шабленко та запрошені.

На засіданні постійної комісії розглянуто 9 питань. В обговоренні взяли участь всі присутні члени постійної комісії та запрошені. В результаті, на розгляд 41 сесії районної ради 7 скликання, яка відбудеться 29 березня 2018 року,  винесено 2 проекти рішень стосовно затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а саме:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Степанівської сільської ради Вінницького району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що надаються на умовах оренди Вайну Дмитру Васильовичу для рибогосподарських потреб на території Вороновицької селищної ради Вінницького району Вінницької області;

На розгляд наступної чергової сесії районної ради (після 41), з метою дотримання 20 денного (робочих днів) терміну оприлюднення, відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації від 13.01.2011 № 2939-VI винесено наступні проекти рішень:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області;

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Поділля-Плант» для іншого сільськогосподарського призначення на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області;

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває в оренді СТОВ «ПОДІЛЛЯ-ПЛАНТ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Медвежо-Вушківської сільської ради Вінницького району Вінницької області;

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надаються в оренду ФГ «Промінь» для товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями та дворами) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

Депутатами постійної комісії з метою доопрацювання та/або виправлення технічних помилок було повернуто наступні проекти рішень:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Гвоздецького Анатолія Анатолійовича для ведення особистого селянського господарства на території Комарівської сільської ради Вінницького району Вінницької області;

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що перебуває в оренді ТОВ «ЮНИКА ПРОДЖЕКТ 2017» для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій на території Вороновицької об’єднаної територіальної громади за межами с. Комарів Вінницького району Вінницької області.

Перенесено на наступне засідання постійної комісії, у зв’язку з необхідністю отримання роз’яснень від Держгеокадастру щодо висновку державної експертизи землевпорядної документації на лист Вінницької районної ради № 01-03/383 від 22.03.2018 року, розгляд питання:

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться в оренді Цуркановського Олександра Савовича для ведення фермерського господарства на території Парпуровецької сільської ради Вінницького району Вінницької області.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація