Комісія з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку розглянула питання на сесію та заяву...

20.11.18

19 листопада 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька, головний державний інспектор з питань пожежної та техногенної безпеки, «провідний фахівець» Вінницького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Цьомик,  секретар Ільківської сільської ради Марія Дем’янова, жителька села Ільківка Лідія Ешбаєва, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко, Інна Заєць та Альона Шабленко.

На порядок денний комісії було винесено 4 питання: 1 заява та 3 проекта рішення. За результатами розгляду всі проекти рішення одноголосно винесено на розгляд 50 сесії районної ради, яка відбудеться 22 листопада 2018 року.

На завершення розглянули заяву жительки села Ільківка Лідії Ешбаєвої, в якій вона звертається по допомогу у вирішенні питання щодо надання тимчасового місця проживання у зв’язку з пожежею, внаслідок якої було повністю знищено її будинок. За результатами розгляду присутній на засіданні громадянці Лідії Ешбаєвій були надані усні роз’яснення та відповідні рекомендації.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація