На засіданні постійної комісії розглоянули освітні питання та погодили розподіл залишку освітньої субвенції

03.06.20

02 червня 2020 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Сергій Сітарський (голова постійної комісії), Людмила Марценюк (секретар постійної комісії) та Марія Гудзь.

На засіданні постійної комісії були присутні: начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, заступник начальника фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Наталія Нечипорук. Також були присутні голова Вінницької районної ради Тетяна Закревська, заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида та працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Олена Тіхонова та Світлана Рубіжанська.

На розгляд постійної комісії було винесено питання «Про погодження надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Петер Ларісі Анатоліївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення».

В ході обговорення було піднято питання відкриття КЗ «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області». Обговорено всі проблемні питання. Домовлено в липні повернутися до питання і остаточно визначитися з датою відкриття.

Відповідно питання «Про погодження надання щорічної основної відпустки директору Комунального закладу «Широкогребельський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Петер Ларісі Анатоліївні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення» рішенням комісії було винесено на розгляд 68 сесії районної ради.

Також на розгляд постійної комісії було винесено питання «Про делегування повноважень щодо  надання  послуг  Інклюзивно-ресурсного центру дітям з особливими освітніми потребами, що проживають на території Вінницького району, комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Якушинецької сільської ради». В ході обговорення було вирішено проєкт рішення винести на розгляд 68 сесії районної ради.

Постійною комісією повторно було розглянуто проєкт рішення «Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти Вінницького району на 2016-2021 роки».

В присутності начальника відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації та заступника начальника фінанствого управління Вінницької районної державної адміністрації було розглянуто кожен пункт запропнованих змін, погоджено і винесено проєкт рішення на розгляд 68 сесії районної ради.

На останок члени комісії розглянули усне доручення постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету щодо погодження розподілу залишку освітньої субвенції.

В ході жвавого обговорення кожен пункт розподілу залишку освітньої субвенції, який запропнований відділом овіти Вінницької районної державної адміністрації, був ретельно зважений і погоджений постійною комісією.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація