На засіданні постійної комісії розглянули листи та доопрацювали проект рішення

15.04.19

12 квітня 2019 року, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Борис Саюк (голова постійної комісії), Васил  Катілов (заступник голови постійної комісії) та Василь Гуменюк (секретар постійної комісії). 

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його  заступник Олексій Плакида, працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядку денному комісії було 3 питання: 1 проект рішення та два листа.

Розпочали засідання комісії з розгляду листа депутата Бохоницької сільської ради Майстра Г.І., який обговорено і одноголосно членами постійної комісії взято до відома.

Далі перейшли до розгляду листа Вінницької місцевої прокуратури щодо інформування про стан законності на території Вінницького району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності впродовж 2018 року з проханням проінформувати населення району про результати діяльності на території Вінницького району на черговому пленарному засіданні районної ради. Інформацію членами постійної комісії ради взято до відома та підтримано прохання керівника Вінницької місцевої прокуратури щодо виступу на сесії районної ради.     

Наостанок розглянули проект рішення «Про визнання рішень районної ради 7 скликання такими, що втратили чинність», яким вносяться зміни до Регламенту районної ради 7 скликання. А саме, повертаються до скликання пленарних засідань районної ради не менше одного разу на квартал, замість скликання сесій районної ради щомісяця, у зв’язку зі зменшенням кількості питань щодо затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок. В ході обговорення проект рішення було доопрацьовано і вирішено винести на розгляд 58 сесії районної ради, яка відбудеться 25 квітня 2019 року, проект рішення «Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання».

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація