На засіданні постійної комісії розглянули клопотання, проекти рішень та звернення районних рад з нагальних питань

07.09.18

7 вересня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були заступник керівника Вінницької місцевої прокуратури Карманчук Л.В., заступник голови районної ради Олексій Плакида, начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць, завідувач сектору правового забезпечення Вінницької районної ради Альона Шабленко. 

На порядок денний комісії було винесено 10 питань: 1 заява, 6 проектів, 2 звернення районних рад щодо підтримки нагальних питань та доповідна записка завідувача сектору правового забезпечення Вінницької районної ради.

За результатами розгляду заяви від жителя села Писарівка було вирішено заяву взяти до відома та рекомендувати заявнику звертатись до відповідних правоохоронних органів.   

З шести проектів рішень, які розглядались на засіданні членами постійної комісії одноголосно п’ять проектів винесено на 47 сесію районної ради 7 скликання, яка відбудеться 20 вересня 2018 року. Один проект рішення «Про внесення змін до Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2015-2018 роки» винесено на розгляд наступної 48 сесії районної ради, оскільки проект не пройшов процедуру оприлюднення на веб-порталі районної ради.

Розглянувши звернення районних рад по підтримці звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо врегулювання питання фінансування соціальної інфраструктури району та звернення Чернігівської районної ради до Міністра внутрішніх справ України Авакова Арсена Борисовича щодо фінансових та матеріально-технічних проблем органів правопорядку.

По доповідній записці завідувача сектору правового забезпечення Вінницької районної ради Шабленко А.К. від комісії голові районної ради Сітарському С.М. надано відповідні доручення.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація