На засіданні постійної комісії розглянули дві скарги щодо порушення законних прав та інтересів і винесли на сесію 9 проектів рішень

11.07.19

10 липня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь: Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов. 

Також присутніми на комісії були голова районної ради Сергій Сітарський, його заступник Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, головний лікар КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Олександр Кривов’яз, заступник головного лікаря з медичних питань КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Тетяна Катілова, в.о. завідуючого поліклінічного відділення КНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» та заступник голови районного комітету профспілки працівників медичних установ Анжеліка Пилипенко, начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Скорбач, начальник відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації Ольга Форостяна, працівники виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко, Інна Заєць та Альона Шабленко.

На порядку денному комісії розглядалось 11 питань: 9 проектів рішень та дві скарги.

Розпочали засідання комісії з розгляду скарг про порушення особистих прав і законних інтересів лікарів-стоматологів КНП «Вінницька ЦРКЛ» Фоміної О.М. та Рубеля О.В., які були звільнені з відповідних посад. В своїх скаргах зазначені громадяни звернулись до районної ради, як до органу управління, з проханням притягнути до відповідальності головного лікаря КНП «Вінницька ЦРКЛ» Кривов’яза за порушення трудового законодавства, що призвело до незаконного звільнення лікарів-стоматологів. Вивчивши скарги, члени постійної комісії пересли розгляд питання на наступне засідання постійної комісії, оскільки головним лікарем Олександром Кривов’язом не були надані необхідні для прийняття рішення членами комісії документів. Після надання всіх необхідних документів, члени постійної комісії повторно мають розглянути вищезазначені скарги та прийняти відповідне рішення.

Далі перейшли до розгляду проектів рішень. Депутати розглянули і винесли на розгляд 59 сесії районної ради зміни до районних Програм, а саме: зміни до комплексної Єдиної правоохоронної Програми Вінницького району на 2019-2022 роки, якими доповнити напрями діяльності новим пунктом: «Забезпечення належної ізоляції осіб, які утримуються в установі виконання покарань», який передбачає придбання телекомунікаційної комп’ютерної техніки, мережевого обладнання, засобів відеоспостереження, зв’язку, сигналізації та кабельної продукції для монтажу даного обладнання державної установи «Стрижавська виправна колонія (№ 81). Також погодили зміни до районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки, якими передбачено збільшення суми заборгованості за судовими рішеннями. Ще одні зміни стосувались районної Програми забезпечення виконання Вінницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Вінницькою районною радою та інших повноважень на 2019-2021 роки, якими передбачались збільшення фінансування  заходу «Надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування у здійсненні ними власних та делегованих повноважень з виїздом на місця» напряму дяільності: «Поглиблення взаємодії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання району для спільного вирішення питань економічного і соціального розвитку району».

Потім члени постійної комісії розглянули та одноголосно винесли на розгляд 59 сесії районної ради такі проекти рішень, як:

1. Про надання дозволу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу займатися викладацькою та науковою діяльністю (у позаробочий час).
2. Про надання дозволу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу в міжсесійний період встановлювати посадові оклади, здійснювати преміювання та надавати відпустки керівникам комунальних установ, організацій, закладів, підприємств Вінницької районної ради.
3. Про встановлення посадового окладу голові Вінницької районної ради Сітарському Сергію Миколайовичу.
4. Про встановлення посадового окладу заступнику голови Вінницької районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
5. Про надання основної щорічної відпустки заступнику голови районної ради Плакиді Олексію Олексійовичу.
6. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація