На засіданні постійної комісії погодили та винесли на розгляд 64 сесії всі питання порядку денного

26.12.19

24 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, культури, духовного відродження, сім`ї, молоді, соціального захисту населення та охорони здоров’я.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Тетяна Закревська (голова постійної комісії), Людмила Марценюк (секретар постійної комісії), Лілія Юзвенко (заступник голови постійної комісії), Лариса Земелева, Марія Гудзь.

На засіданні постійної комісії були присутні: головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради Олександр Кривов’яз, голова Вінницької районної організації профспілки освіти і науки Михайло П’ятак, начальник відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації Світлана Томусяк, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк.

На засідання також завітали депутати Вінницької районної ради для обговорення питань порядку денного: Людмила Мазай  та Михайло Демченко.

Також були присутні голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида та працівники виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, Анжеліка Храпко, Олена Тіхонова та Світлана Рубіжанська.

Першим питанням, яке розглядалося на засідання постійної комісії, був звіт голови районної ради про діяльність з листопада 2018 року по листопад 2019 року. Члени постійної комісії, отримавши вичерпну інформацію, обговорили дане питання і винесли його на розгляд 64 сесії районної ради 7 скликання.

Постійною комісією також було обговорено проект районного бюджету Вінницького району на 2020 рік. В ході обговорення були підняті питання щодо харчування учнів в шкільних їдальнях та підвищення оплати праці кухарів, відкриття Широкогребельського НВК та повернення коштів за підвіз вчителів. Відповідно було надано доручення відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації винайти можливості вирішення даних питань та надати пропозиції у виконавчий апарат районної ради. Проект районного бюджету на 2020 рік членами постійної комісії був винесений на розгляд 64 сесії районної ради 7 скликання.

На розгляд постійної комісії були також винесені питання, які стосуються  продовження терміну дії Контракту №14 з директором Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької  творчості» Вінницької районної ради Оцверою Оленою Сергіївною від 17.09.2013 року, переривання відпустки по догляду за дитиною директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни, встановлення тарифного розряду, посадового окладу, надбавки за складність та напруженість в роботі Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні, внесення змін до районної комплексної  Програми  соціального захисту населення Вінницького району на період до 2020 року, внесення змін до районної комплексної Програми «Майбутнє Вінницького району - в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки, затвердження Перспективного плану розвитку Комунального некомерційного підприємства «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на 2020 рік.

В ході обговорення всі вищеперераховані питання були винесені на розгляд 64 сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація