На засіданні постійної комісії погодили сім питань на розгляд 31 сесії районної ради...

17.08.17

16 серпня 2017 року з метою підготовки питань до сесії районної ради 7 скликання відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, на якому було розглянуто 8 питань.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії Борис Саюк (голова постійної комісії), Валентин Бахнівський, Василь Гуменюк (секретар постійної комісії), Володимир Єфімов та Василь Катілов (заступник голови постійної комісії).

Також присутніми на комісії були голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, заступник голови районної державної адміністрації Олег Бегус, працівники виконавчого апарату районної ради, депутат Вінницької районної ради 7 скликання Володимир Болебрух, редактор КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Федір Бежнар, в.о. директора Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смішна та керівник апарату Вінницького районного суду Світлана Слободянюк.

Під час затвердження порядку денного було включено додаткове восьме питання щодо продовження Контракту з редактором КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Федіром Бежнаром. З вісьми питань порядку денного на розгляд 31 сесії районної ради члени постійної комісії винесли сім питань: 
1. Про стан виконання заходів Комплексної Єдиної правоохоронної програми Вінницького району на 2015-2018 роки за І півріччя 2017року.
2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Вінницького району за І півріччя 2017 року.
3. Про участь в Конкурсі«Успішне самоврядування Вінниччини».
4. Про стан виконання заходів Програми фінансової підтримки Комунальної організації (установи, закладу) «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради на 2017 - 2018 роки.
5. Звіт редактора Комунальної організації «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнара Ф.І. про ефективність використання майна, яке є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району, а також майнового стану організації за 2016 рік.
6. Про надання основної щорічної відпустки голові районної ради Сітарському С.М.
7. Про продовження Контракту з редактором КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради Бежнаром Ф.І.   

При розгляді першого питання з інформаціями виступили керівник апарату Вінницького районного суду Світлана Слободянюк та в.о. директора Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смішна, які доповіли по виконанню заходів Програми та звернулись з проханням про виділення коштів.

Позитивне рішення було прийнято і стосовно участі Вінницької районної ради в Конкурсі «Успішне самоврядування Вінниччини» в категорії «Успішна рада».  

Також, винесли на розгляд 31 сесії районної ради і питання про надання відпустки голові районної ради Сергію Сітарському.

Три питання стосувались КО «Редакція Вінницької регіональної газети «Подільська зоря» Вінницької районної ради, які були одноголосно підтримані членами постійної комісії. Контракт з редактором рекомендовано продовжити на термін 3 роки, а не на 5, як в заяві редактора у зв’язку з проведенням роздержавлення друкованих засобів масової інформації та процесом децентралізації.    

Восьмим питаннямрозглядався лист Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України від 27.07.2017 року №04-27/10-462 (176778)щодо ситуації, яка склалась навколо ввезення на митну територію України легкових автомобілів з іноземною реєстрацією, який комісією було взято до відома.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація