На засіданні постійної комісії погодили проект розпорядження Вінницької районної державної адміністрації

08.09.17

Сьогодні, з метою погодження проекту розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про районний бюджет на 2017 рік» відповідно до листа Вінницької районної державної адміністрації від 06.09.2017 року №01-14/2109 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Володимир Болебрух, Світлана Федорцова (секретар комісії), Віктор Марущак та  Олександр Мельник.

Інформувала по проекту розпорядженню начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Лариса Микитюк, а саме, повідомила, що Вороновицькою об’єднаною територіальною громадою передаються кошти до районного бюджету на виплату відпускних працівникам Вороновицької СЗШ І-ІІІ та на утримання закладів: КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради та на бібліотеку-філію.  

Рішенням постійної комісії одноголосно погоджено проект розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про районний бюджет на 2017 рік», яке в подальшому буде затверджено на сесії районної ради 7 скликання.  

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація