На засіданні постійної комісії погодили проект розпорядження райждержадміністрації та винесли питання на розгляд 45 сесії районної ради

26.06.18

26 червня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк та члени комісії: Олександр Мельник (заступник голови), Володимир Болебрух, Світлана Федорцова (секретар комісії), Володимир Павловський, Максим Петько, Віктор Титко та Віктор Шмігель.  

Присутніми на комісії також були: голова Вінницької районної ради – Сергій Сітарський, заступник голови Вінницької районної державної адміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Лариса Микитюк, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради - Дмитро Часовських, головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради - Інна Заєць.

На порядок денний виносилось 3 питання: лист Вінницької районної державної адміністрації та два проекти рішень, а саме:

1. Про розгляд листа Вінницької районної державної адміністрації від 25.06.2018 року №02-43/301 про прогодження проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». 

2. Про затвердження розпоряджень голови Вінницької районної державної адміністрації, прийнятих в міжсесійний період.

3. Про затвердження договорів на передачу видатків, укладених головою районної ради в міжсесійний період.

За результатами розгляду постійною комісією проекти рішень вирішено винести на розгляд 45 сесії районної ради, яка відбудеться 17 липня 2018 року.

Позитивно та одноголосно погодили проект розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік». В поданому проекті розпорядження Вінницької райдержадміністрації погодили наступні зміни до районного бюджету на 2018 рік:
- субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб (учасники АТО) в сумі 780,605 тис.грн.;
- медична субвенція з державного бюджету в сумі 3616,500 тис. грн.;
- субвенція з державного бюджету на капітальний ремонт дороги по вул. 1-ша Польова в смт Стрижавка в сумі 407,64320 тис.грн. та на капітальний ремонт проїжджої частини по вул. Променева ДСТ «Весна» в с. Агрономічне в сумі 1576,950 тис.грн.;
- субвенції з обласного бюджету переможцям 15 обласного конкурсу територіальних громад в сумі 602,76589 тис.грн.;
- субвенції з місцевих бюджетів сільських, селищних рад та ОТГ на утримання об’єктів спільної власності сіл, селищ Вінницького району в сумі 271,879 тис.грн.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація