На засіданні постійної комісії погодили проект розпорядження голови Вінницької РДА

12.09.18

11 вересня 2018 року на прохання Вінницької районної державної адміністрації проведено засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови комісії - Олександр Мельник; секретар комісії - Світлана Федорцова та члени комісії: Володимир Болебрух, Віктор Марущак, Віктор Титко та Віктор Шмігель.

Присутніми на комісії були: заступник голови районної ради - Олексій Плакида, заступник начальника фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації - Наталія Нечипоренко, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради - Дмитро  Часовських, начальник відділуорганізаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради - Анжела Храпко.

На порядок денний виносилось 7 питань. Два питання про розгляд листів Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради від 11.09.2018 року №888 та від 11.09.2018 року №887 включено рішенням комісії до порядку денного, після чого затверджено порядок денний в кількості 9 питань.

Три проекти рішення винесені на розгляд наступної 48 сесії районної ради, так як проекти рішення не пройшли процедуру оприлюднення відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За результатами розглядів листів, які стосувались виділення коштів з районного бюджету, одноголосно проголосували за направлення їх до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для внесення в реєстр першочергових заходів, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року.

По проекту розпорядження голови Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» доповіла заступник начальника фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації Наталія Нечипоренко, яка детально ознайомила членів зі збільшенням доходів загального фонду районного бюджету по міжбюджетних трансфертах на загальну суму 8954,359 тис.грн, в тому числі за: «Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління  багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 8717,2 тис.грн, за КБКД 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» - на суму 237,159 тис.грн.

Також, збільшуються видатки загального фонду районного бюджету на суму 8954,359 тис.грн.наступним головним розпорядникам коштів районного бюджету:

– відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації на суму 6,0тис.грн. на придбання шкільної дошки, паперу та файлів для КЗ Мізяківсько-Хутірського НВК І-ІІІ ст.-ДНЗ;

– управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністраціїна суму 8948,359 тис.грн.на виконання бюджетних програм, зокрема за: «Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства» – 385,204 тис.грн.; «Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг» – 8331,996 тис.грн.; «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» (на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування зарахунок коштів субвенції з обласного бюджету) – 231,159 тис.грн. Враховуючи звернення відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації, вносяться зміни до річних призначень загального фонду районного бюджету «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»за рахунок коштів іншої субвенції, отриманих з бюджетів Лука - Мелешківської ОТГ (а саме: зменшуються видатки по «Оплата природного газу» на суму 78,0 тис.грн. та збільшуються видатки по: «Заробітна плата» на суму 60,0 тис.грн., «Нарахування на оплату праці» на суму 13,2 тис.грн., «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 4,0 тис.грн., «Видатки на відрядження» на суму 0,8 тис.грн.)  та Якушинецької ОТГ (а саме: зменшуються видатки по:«Продукти харчування» на суму 258,0тис.грн.та збільшуються видатки по: «Заробітна плата» на суму 170,0 тис.грн., «Нарахування на оплату праці» на суму 85,0 тис.грн., «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 2,0тис.грн., «Видатки на відрядження» на суму 1,0 тис.грн.).

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація