На засіданні постійної комісії підтримали звернення щодо змін до Закону України "Про судовий збір" та розглянули заяву ініціативної групи с. Медвеже Вушко

22.03.18

21 березня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Борис Саюк (голова постійної комісії), Василь Катілов (заступник голови постійної комісії), Василь Гуменюк (секретар постійної комісії) та Володимир Єфімов.

Також присутніми на комісії були заступник голови районної ради Олексій Плакида, депутат Бохоницької сільської ради Григорій Майстер, представник ініціативної групи с. Медвеже Вушко Павліна Сандрик, заступник керуючого справами, начальник відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Дмитро Часовських, начальник та головний спеціаліст відділу організаційного, інформаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Анжеліка Храпко та Інна Заєць.

На порядок денний комісії було винесено 4 питання, з яких один проект рішення, а три - листи та заява.

Проект рішенння «Про зняття з контролю рішень районної ради» одноголосним рішенням постійної комісії був винесений на розгляд 41 сесії районної ради, яка скликається 29 березня 2018 року.

Потім розглядали листи і заяви.

Перший лист від депутата Бохоницької сільської ради Майстра Г.І. стосувався підтримки депутатського звернення Народного депутата України Кудлаєнка С.В. до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо внесення змін до Закону України «Про судовий збір», а саме, вилучення з п.13 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» слів «у справах, пов’язаних з порушенням їхніх прав» з метою звільнення від сплати судового збору учасників бойових дій в усіх категоріях судових справ. Члени постійної комісії вирішили підтримати дане звернення і винести його на розгляд 41 сесії районної ради.

Потім перейшли до розгляду заяви ініціативної групи с. Медвеже Вушко по питанню виконання повноважень сільським головою Павліною Роздайбідою. Зі слів представника ініціативної групи Павліни Сандрик, значна частина жителів громади незадоволена роботою сільського голови і звертається до районної ради з проханням допомогти і вжити заходів. Питання викликало бурхливе обговорення всіх присутніх. В підсумку голова постійної комісії Борис Саюк зазначив, що відповідно до чинного законодавства районна рада не може втручатись в діяльність сільської ради, оскільки відповідно до законодвства сільська рада є окремою юридичною особою, яка діє самостійно в межах своїх повноважень. Також зазначив, що це внутрішнє питання громади. Тому, представнику ініціативної групи Павліні Сандрик були надані відповідні рекомендації від постійної комісії: звернутись до правоохоронних органів або ж вирішувати питаня на місцевому рівні відповідно до чинного законодавства.

Третій лист, який розглядався постійною комісією, надійшов від Вінницької місцевої прокуратури з інформацією про стан законності  на території Вінницького району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Вінницької місцевої прокуратури впродовж 2017 року.   

За результатами розгляду зазначеною постійною комісією лист Вінницької місцевої прокуратури взято до відома та доручено виконавчому апарату районної ради включити в порядок ведення 41 сесії районної ради виступ представника прокуратури для інформування про стан законності на території Вінницького району, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Вінницької місцевої прокуратури впродовж 2017 року.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація