На засіданні постійної комісії обговорили питання стосовно майна спільної власності сіл, селищ району

19.10.18

18 жовтня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії брали участь члени постійної комісії: Ігор Федчишин (голова постійної комісії), Микола Шамалюк, Лілія Гаврилюк, Віталій Бондар, Людмила Мазай, Валентин Настоящий, Михайло Демченко.

Також присутніми на комісії були: голова районної ради - Сергій Сітарський, заступник голови районної ради - Олексій Плакида, головний лікар Вінницької ЦРКЛ – Олександр Кривов’яз, власник ТОВ «ВІНПРОМБУД», представник ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА - М», заступник голови Вінницької РДА – Олег Бегус. На порядок денний комісії було винесено 2 питання: 1 проект рішення та 1 лист.

На початку засідання до порядку денного було додано ще 1 питання з голосу: «Про розгляд листа від ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА - М».

В результаті розгляду листа Вінницької центральної районної клінічної лікарні від 29.08.2018 №212 члени постійної комісії вирішили доручити виконавчому апарату районної ради розробити проект рішення «Про надання дозволу ТОВ «ВІНПРОМБУД» на здійснення невід’ємних поліпшень (капітального ремонту) частини приміщення загальною площею 175,3 м.кв., що знаходиться на першому поверсі будівлі господарського корпусу за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 92» та оприлюднити даний проект рішення на веб-порталі районної ради для подальшого розгляду на сесії.

Бурхливе обговорення викликало питання «Про реорганізацію Вінницької ЦРКЛ в Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради». За рішенням комісії дане питання не винесли на розгляд 48 сесії районної ради.

Лист від ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА – М» розглянули та вирішили рекомендувати Вінницькій ЦРКЛ продовжити термін дії договору оренди з ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА - М.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація