На засіданні комунальної комісії розглянули питання на сесію та погодили розпорядження

26.12.19

24 грудня 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергозбереження, комунальної власності, благоустрою та транспортного забезпечення.

В роботі постійної комісії взяли участь члени постійної комісії: Ігор Федчишин (голова постійної комісії), Людмила Мазай (секретар постійної комісії), Валентин Настоящий, Віталій Бондар та Лілія Гаврилюк.

Також присутньою на засіданні комісії була головний спеціаліст відділу комунальної власності, розгляду звернень громадян та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Марина Романенко.

На порядок денний комісії було винесено 6 питань: 5 проектів рішень та 1 проект розпорядження. За результатами обговорення всі проекти рішень одноголосно були винесені на розгляд 64 сесії районної ради. Погоджені проекти рішень стосувались продовження терміну дії Контракту №14 з директором Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцверою Оленою Сергіївною від 17.09.2013 року; встановлення тарифного розряду, посадового окладу, надбавки за складність та напруженість в роботі директору Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвері Олені Сергіївні; переривання відпустки по догляду за дитиною директора Комунального закладу «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Вінницької районної ради Оцвери Олени Сергіївни; затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради на 2019 рік в новій редакції; звіту голови районноїради про діяльність з листопада 2018 рокупо листопад 2019 року.

Проект розпорядження «Про надання дозволу на укладання договорів оренди (нерухомого або іншого) майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району» члени комісії погодили одноголосно.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація