На засіданні бюджетної комісії розглянули проєкти рішень та питання відновлення роботи відділень Вінницької ЦРКЛ

20.07.20

17 липня поточного року відбулось засідання постійної  комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, заступник голови - Олександр Мельник, секретар комісії - Світлана Федорцова, Володимир Болебрух, Віктор Марущак, Віктор Титко та Віктор Шмігель. Присутніми на комісії були: голова районної ради - Тетяна Закревська, заступник голови районної ради - Олексій Плакида, заступник голови райдержадміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації - Лариса Микитюк, представники, яких стосувались питання  порядку денного тапрацівники виконавчого апарату районної ради.

Комісія затвердила порядок денний в цілому в кількості 25 питань,  із них - 11 проєктів рішень, які потребують негайного розгляду та затвердження і винесені на розгляд найближчої сесії районної ради, та 8 проєктів, які винесені на чергову сесію районної ради.

Листи, що стосувались виділення коштів з районного бюджету, направлені до фінансового управління Вінницької районної державної адміністрації для включення в реєстр першочергових звернень, який буде розглядатись за підсумками перевиконання районного бюджету.

Взято до відома листи Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації від 23.06.2020 року №11-2-3037  та  Вінницької міської ради від 12.06.2020 року №01-00-008-27299, по яких районна рада зверталась з проханням щодо можливості віднайти кошти в обласному бюджеті в сумі близько 1 321 586, 65 гривень дляКНП «Вінницька центральна районна клінічна лікарня» Вінницької районної ради на належне функціонування перепрофільованої Вінницької ЦРКЛ, яка приймає пацієнтів не лише області, а й м.Вінниці. Враховуючи зазначене, додатково членам комісії повідомлено, що виконавчим апаратом районної ради підготовлені листи до Вінницької ОДА (Борзову С.С.) та голови  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянула низку питань щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та запобігання поширенню COVID–19 (Здітовецькому С.Г.) по питанню відновлення роботи профільних стаціонарних відділень Вінницької ЦРКЛ, а саме: терапевтичного, неврологічного, хірургічного, гінекологічного, отоларингологічного, педіатричного, пологового із госпіталізацією пацієнтів з неінфекційною патологією, при умові дотримання усіх санітарно-епідеміологічних вимог. Розконсервування лікарні призведе до покращення належного функціонування районної лікарні та фінансового ресурсу, адже коштів державного, обласного, районного бюджетів вкрай не вистачає на утримання Вінницької центральної районної клінічної лікарні Вінницької районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація