На засіданні бюджетної комісії погодили проєкт розпорядження голови РДА та поповнили реєстр першочергових заходів

24.06.20

24 червня поточного року відбулось засідання постійної  комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та бюджету. В роботі комісії взяли участь: голова комісії - Юрій Парфенюк, секретар комісії - Світлана Федорцова, Володимир Павловський, Віктор Марущак, Віктор Титко та Віктор Шмігель.
Присутнімина комісії також голова районної ради Тетяна Закревська, її заступник Олексій Плакида, депутат районної ради, заступник голови Якушинецької сільської ради Сергій Сітарський, заступник голови райдержадміністрації - Олег Бегус, начальник фінансового управління Вінницької райдержадміністрації - Лариса Микитюк, Мізяківсько-Хутірський сільський голова Василь Король, жителька смт. Вороновиця Наталя Шатайло та  працівники виконавчого апарату районної ради.

На порядок денний комісії виносилось 3 питання, по яких комісією були прийняті відповідні рішення.

Так, першим питанням було розглянуто проєкт розпорядження Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік», яке одноголосно погоджено членами постійної комісії та стосувалось наступних змін:

1. Збільшено видатки загального фонду районного бюджету на загальну уму 15 411 грн управлінню праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації на виконання бюджетної програми за КПКВКМБ 0813033 «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування;

2. Збільшено видатки спеціального фонду районного бюджету на  суму 2574101,83 грн наступним розпорядникам бюджетних коштів, а саме:

– Вінницькій районній державній адміністраціїна виконання бюджетної програми за КПКВКМБ 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на суму 99000грн за рахунок  субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду (напридбання телемедичного обладнання для Писарівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська,108 с. Писарівка);

– фінансовому управлінню районної державної адміністрації на виконання бюджетної програми за КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» на суму 2475101,83грн за рахунок іншої субвенції з  обласного бюджету для передачі міжбюджетних трансфертів селищному та сільським бюджетам, зокрема: Стрижавському селищному бюджету – 1363659грн (на відзначення проекту-переможця 17 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад «Освітлені вулиці – безпека в громаді» – 87600грн та на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Підлісна смт.Стрижавка –1276059грн); Агрономічному сільському бюджету –1075991,87грн (на відзначення проекту-переможця 17 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад «Будівництво зупинок маршрутного транспорту №1-5 по вул. Гагаріна в с.Агрономічне» – 75991,87грн та на капітальний ремонт автомобільної дороги  по вул. Гагаріна в с.Агрономічне –1000 000грн); Гавришівському сільському бюджету – 35450,96грн(на відзначення проекту-переможця 17 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад «Здорові діти – успішне майбутнє»).

- здійснено перерозподіл видатків відділу освіти Вінницької районної державної адміністрації заКПКВКМБ 0611020 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (у тому числі з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами)),а саме: збільшуються видатки по об’єкту «Завершення будівництва ЗОШ І-ІІступенів в с.Ільківка, по вул.Зарічна  Вінницького району Вінницької області» на суму 43200грн (коригування проектно-кошторисної документації) та  зменшуються видатки по об’єкту «Будівництво спортивного майданчика на території Стадницької ЗОШ І-ІІст. в с.Стадниця Вінницького району Вінницької області» на суму 43200грн.

Два інші питання - це листи щодо виділення коштів з районного бюджету, які було вирішено направити до фінансового управління райдержадміністрації для внесення в реєстр першочергових заходів, які будуть розглянуті при розподілі перевиконання районного бюджету.

 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація