На загальних зборах Гуменської територіальної громади прозвітували про пророблену роботу за 2018 рік

25.03.19

23 березня поточного року, як і було заплановано, відбулись загальні збори громадян, які проживають на території Гуменської сільської ради. На збори завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутат районної ради Василь Гуменюк, Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька. Охочих послухати звіт, поспілкуватись та задати питання зібралась повна актова зала.  

Основним питанням порядку денного традиційно є звіт сільського голови, тому вже другий рік поспіль про діяльність за 2018 рік звітувала в.о. сільського голови, секретар сільської ради Надія Кадіра. Вона не просто розказувала про пророблену роботу, а й підкріплювала слова слайдами з презентації. Виступаючи, Надія Кадіра детально проінформувала про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Гуменської сільської ради за 2018 рік та окреслила основні заходи Програми на 2019 рік.    

Окрім звіту в.о. сільського голови на зборах виступив директор ТОВ СОП «Михайлівське» В. Латенко щодо діяльності господарства протягом 2018 року та 2019 рокі, надавши роз’яснення громадянам щодо укладання договорів земельних часток (паїв) на наступний період.

В ході проведення зборів обговорювались питання двомісячника благоустрою, внесення благодійної допомоги у фонд розвитку Гуменської територіальної громади на 2019 рік, земельні та соціальні питання. Так про порядок монетизації субсидій, нарахування та виплату мешканців інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Ходацька.

Після затвердження звіту, під час розгляду питань порядку денного обговорювалось питання, без якого сьогодні не проходять жодні загальні збори: добровільне об’єднання громад. На сьогодні в громаді йде процес приєднання до Вороновицької об’єднаної громади, рішення про надання згоди вже прийнято, а нещодавно, 15 березня, на засіданні виконавчого комітету затверджено План спільних заходів по приєднанню до Вороновицької ОТГ. Тому на зборах в присутності очільника Вороновицької громади Олександра Ковінька обговорювали перспективні завдання розвитку Вороновицької об’єднаної громади, в якому визначені пріоритетні завдання і для Гуменської сільської ради. Пріоритетні завдання нараховують 26 пунктів і охоплюють як загальні питання стосовно майбутнього громади (повернення громаді права розпорядження земельними ділянками за межами населених пунктів, забезпечення якісного надання адміністративних послуг з максимальним наближенням до жителів сіл Гуменне та Михайлівка, розвиток мережі транспортного сполучення в межах громади), так і питання окремих об’єктів (капітальний ремонт будівлі сільського клубу с. Михайлівка, утеплення фасаду будівлі сільського будинку культури с. Гуменне, придбання сучасної музичної апаратури для сільського будинку культури с.Гуменне та облаштування сучасними меблями). Звичайно, процес приєднання викликає багато запитань, тому Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько надав вичерпні відповіді на всі запитання стосовно майбутнього Гуменської громади в складі Вороновицької ОТГ.    

Зборами всі залишились задоволені. Звіт затвердили, нагальні питання обговорили, плани на майбутнє окреслили. Керівники району подякували за гарну роботу, побажали досягнення успіхів та процвітання.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація