На всеукраїнській онлайн-нараді обговорили проблеми органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня, завдання на найближчу перспективу та нормативне забезпечення процесів децентралізації

07.04.21

6 квітня голова районної ради Ігор Шутак взяв участь в черговій всеукраїнській онлайн-нараді з головами районних рад, на якій Секретаріат Української асоціації районних та обласних рад прозвітував про виконану роботу за півтора місяці, а саме, щодо вирішення раніше озвучених проблем органів місцевого самоврядування субрегіонального рівня, завдання на найближчу перспективу, а також нормативне забезпечення процесів децентралізації.

Мова йшла про низку звернень до центральних органів державної влади, що були напрацьовані на основі пропозицій очільників районних та обласних рад. Українська асоціація районних та обласних рад надала більше 100 пропозицій до нового Закону «Про місцеве самоврядування». З них: 18 – до статей про повноваження районних та обласних рад,17 - про місцеві державні адміністрації.

Також обговорили короткострокові плани та дії щодо вирішення актуальних питань районних рад.

Досвідом роботи ділився очільник повіту (району) Польщі. Цікаво, що Польща має окремий закон «Про місцеве самоврядування» на повітовому рівні.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація