На відкритому Вінницькому міському турнірі з боксу пам'яті Йосипа Академії вихованці «ДЮСШ «Десна» в числі найкращих

18.04.19

11 - 13 квітня поточного року у спортклубі «Нокаут» вже традиційно відбувся турнір з боксу, присвячений пам’яті видатного тренера Вінниччини з боксу Академії Й.Б., в якому змагались вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради,наставниками яких є Олександр Чижик та Микола Шамалюк.

 

Приємно відзначити, що наші юні спортсмени є постійними учасниками такого заходу. А це великий, позитивний показник для КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради та приклад для інших.

Хочеться відмитити, що і в цей раз, вихованці отримали перші та призові місця у боксерському турнірі, що є результатом їх щоденних тренувань та заслугою їх наставників, які постійно їх тренують, виховують силу волі та бажання до перемог.

За  отримані призові місця вихованці КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної радидякують своїм тренерам та вихованцю  «ДЮСШ «Десна» Колієвському Дмитру за допомогу та підтримку у проведенні даного турніру.

Вітаємо наших переможців та  їх тренерів: першим - бажаємо продовжувати активно тренуватись, вести здоровий спосіб життя та досягати ще більших перемог в даному виді спорту, другим - й надалі розвивати силовий характер, швидку техніку бою та витримку духу.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація