На узгоджувальній раді обговорили проєкт порядку та дату першої сесії новообраної районної ради 8 скликання

19.11.20

19 листопада поточного року в залі засідань Вінницької районної ради відбулось засідання узгоджувальної ради з метою підготовки та проведення пленарного засідання першої сесії Вінницької районної ради 8 скликання.

В засіданні взяли участь представники всіх політичних сил, які будуть представлені у Вінницькій районній раді 8 скликання - Вінницька обласна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» (Ігор Шутак, Григорій Дерун, Сергій Кушнір та Максим Студілко), Вінницька територіальна організація Політичної партії «Європейська солідарність» (Володимир Павловський та Віктор Шмігель),Вінницька Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (Олександр Жамба та Світлана Олійник), Вінницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» (Віта Зозуля) та Вінницька регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (Андрій Поповиченко та Руслан Трапля), заступник голови Вінницької районної ради 7 скликання Олексій Плакида та працівники виконавчого апарату районної ради.

Після короткого вступного слова керуючого справами виконавчого апарату районної ради Дмитра Часовських, головуючим на засіданні узгоджувальної ради обрано представника від Вінницької обласної організації Політичної партії «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» Ігоря Шутака.

Обравши головуючого, майбутні депутати районної ради 8 скликання перейшли до обговорення питань порядку денного першої сесії.

Першим питанням порядку денного обов’язково є інформація голови територіальної виборчої комісії про підсумки виборів, після чого депутати районної ради офіційно набувають своїх повноважень.

Далі, за пропозицією постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, гласності, діяльності рад, органів місцевого самоврядування, законності та правопорядку, було запропоновано розглянути питання «Про внесення змін до Регламенту районної ради 7 скликання», яким передбачено внесення змін до процедури голосування у зв’язку з неготовністю до експлуатації електронної системи голосування.

Узгодивши питання щодо внесення змін до регламенту, перейшли до наступних питань порядку денного.

Було орієнтовно обговорено чисельність та склад лічильної комісії, питання обрання голови та заступника голови ради, визначення їм умов праці, кількість постійних комісій та їх назви, структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради та Регламент районної ради 8 скликання.  

Отож, загалом проєкт порядку денного першої сесії був узгоджений в кількості 11 питань.

На завершення члени узгоджувальної ради спільно з секретарем територіальної виборчої комісії Олександром Грустіліним обговорили приблизну дату першого пленарного засідання новообраної районної ради і призначили її на 24 листопада 2020 року.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація