На святі «Шкільний олімп-2018» у Стрижавці відзначили переможців за вагомі досягнення

18.05.18

17 травня у навчально-виховному закладі: «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей смт. Стрижавка» провели традиційне свято «Шкільний олімп-2018». Це свято відзначення переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначають найкращих учнів, які гідно представили школу на районних, обласних предметних олімпіадах, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах та змаганнях, а також педагогів та батьків. Зазначимо, що цьогоріч дійство проходить уже тринадцятий раз, адже започатковано воно у 2005 році, на честь заснування ліцею.

Вшанувати переможців, на свято талантів, науки, спорту та культури завітали голови Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутати райради Людмила Мозай та Микола Шамалюк, керівник відділу освіти РДА Світлана Томусяк, очільниця Стрижавської територіальної громади Таїсія Короленко, директор ліцею Галина Комарчук, директор ПП «Батьківщина», голова піклувальної ради школи, депутат селищної ради Валерій Беcпалько, педагоги, учні та батьки.

Кожен керівникмав можливість вручати подарунки та подяки учням та їх батькам, та звернутись до присутніх з привітаннями.

Найуспішніших учнів, що не зупиняються на досягнутому і продовжують своїми успіхами звеличувати рідну, було нагороджено в таких номінаціях: «Інтелектуальна еліта», «Обдарованість і творчість», «Найрозумніший учень ліцею» (поділено ще на номінації: «Найрозумніший», «Кращий ліцеїст» та «Інтелектуали»), «Спортивна гордість», «Кращий науковець», «Зірки мистецтва» та «Голос сцени», «Генератор ідей» та «Повір у себе».

Після нагородження кращих учнів перейшли до нагородження вчителів, тих, хто взяли на свої плечі непростий обов’язок – ростити обдарованість і справились з цим якнайкраще. Вчителів, які підготували переможців та призерів учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту робіт Малої Академії Наук, переможців різноманітних творчих конкурсів та змагань, нагороджували в таких номінаціях: «Талант і майстерність», «Професіоналізм та новаторство», «Мій найкращий урок», «Творча знахідка».

До нагороджень цього року приєдналась і Громадська організація «Батьківщина молода», яку з дорученням голови обласної організації Вадима Кудіярова, на святі представляла голова районної організації Надія Ведецька. Вона приєдналась до привітань та нагородила двох переможців в номінації  «Інтелектуальна еліта».

Після вручення призів та нагород лунали слова привітань від усіх керівників та бажаючих.

Вітаючи, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський зазначив, що навіть не віриться, що свято проходить уже тринадцятий раз, адже здається, що тільки недавно його було започатковано.

– Хочеться привітати всіх учнів-переможців з досягнутими перемогами і надалі прагнути завжди бути першими і на зупинятись на досягнутому. Всі ви талановиті, здібні, кожен може показати гарний результат й перемогти. Хочеться побажати аби в майбутньому ця сцена не змогла вміщати усіх переможців нових звершень та здобутків. Й зичу ліцеїстам у своєму подальшому житті керуватись відомим постулатом: «Потрібно не намагатись бути, а бути, не хотіти пробувати, а пробувати». Висловлюю також слова великої вдячності вчителямпереможцівза терпіння та знання, передані учням, батькам за гарне виховання, за талановитих і розумних дітей. Адже без Вашої кропіткої праці та постійної турботи, не було б таких прекрасних результатів і досягнутих перемог, - мовив Сергій Миколайович.

Директор закладу Галина Комарчук вручила нагороди у номінації «Меценати року» керівникам району Сергію Сітарському,Михайлу Демченку, селищному голові Таїсії Короленко, депутатам райради Миколі Шамалюку та Людмилі Мазай, директоруПП «Батьківщина» Валерію Беспальку. Подякувала представникам місцевої влади та спонсорамза постійну підтримку закладу, яка стала надійною опорою для ліцею.  

В свою чергу, Таїсія Короленко вручила подяку директору школи-ліцей Галині Комарчук за значний вклад в розвиток освіти селища, осучаснення матеріальної-технічної бази закладу, плідну і добросовісну працю на освітянській ниві, вірність педагогічному покликанню.

Гарний настрій, приємні емоції, вокальні та хореографічні дарунки впродовж дійства дарували глядачам й самодіяльні артисти – юні таланти ліцею й представники Стрижавського БК.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація