На спільному засіданні працювали постійні комісії районної ради

17.12.20

З метою оперативної та більш конструктивної підготовки до пленарного засідання районної ради 17 грудня в залі засідань районної ради провели спільне засідання постійних комісій районної ради з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту таз питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсів. В роботі комісій взяли участь голова районної ради Ігор Шутак, заступник голови районної ради Григорій Дерун, голова райдержадміністрації Євгеній Луценко, його заступник Микола Чухрій, працівники виконавчого апарату районної ради та представники управлінь та відділів райдержадміністрації, комунальних закладів, установ, яких стосувались питання порядку денного.

Головуючим на спільному засіданні одноголосно обрали голову постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та земельних ресурсів Сергія Кушніра. Розпочали засідання із затвердження порядку денного. Питання в порядках денних обох комісій були спільними за винятком декількох окремих питань. Майже всі питання - це проєкти рішень, які планується винести на розгляд 2 сесії районної ради, яка скликається 22 грудня 2020 року. До порядку денного, окрім представлених питань, були включені додаткові питання, які у зв’язку з проведенням реформи децентралізації, постійно додаються та вимагають оперативного вирішення. Тож до розгляду було запропоновано майже 30 питань.   

Враховуючи ситуацію з утворенням та ліквідацією районів, утворенням нових ОТГ, багато питань обох комісій стосувалась передачі майна в комунальну власність територіальних громад, в часності, розглянуто та винесено на сесію питання щодо передачі закладів освіти, культури та охорони здоров’я в комунальну власність новоутворених територіальних громад. Також на часі і питання припинення комунальних закладів та установ, реорганізація районних рад. За результатами розгляду депутати одноголосно винесли на затвердження питання щодо ліквідації комунальних закладів та установ районної ради, а саме, припинення шляхом ліквідації КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти, КЗ «Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості», КУ «Вінницький територіальний центр соціального обслуговування», окрім КЗ «Дитячо – юнацька спортивна школа «Десна» Вінницької районної ради, оскільки відповідно до іншого проєкту рішення даний заклад передається в комунальну власність новоутвореної Стрижавської територіальної громади.    

Не чекають і питання реорганізації районних рад, які ліквідовані відповідно до Постанови КМУ. Тому з невеликими поправками на розгляд сесії одноголосно винесені 7 проєктів рішень щодо початку реорганізації таких районних рад, як Іллінецька, Липовецька, Літинська, Немирівська, Оратівська, Погребищенська та Тиврівська.

Внаслідок того, що Вінницька районна рада є правонаступником всіх прав та обов’язків районних рад, які увійшли до складу нового Вінницького району, відповідно до законодавства районна рада має право вносити зміни та скасовувати рішення приєднаних районних рад. Тому, комісією розглянуто та одноголосно винесено на розгляд сесії проєкти рішень щодо внесення змін до рішень Літинської районної ради, скасування рішень Іллінецької районної ради, передачі майна Літинської та Липовецької райрад, відміна рішення Немирівської районної ради.  

В ході спільного засідання депутатами також розглянуто інші питання, такі як: звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, внесення змін до районного бюджету, затвердження розпоряджень голови районної ради та райдержадміністрації, продовження дії районної Програми забезпечення виконання рішень судів на 2017-2020 роки до 2022 року, виплата щорічної грошової винагороди директору Комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницького району Вінницької області» Гавурі Оксані Анатоліївні, преміювання головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької районної ради Пасічника Вадима Вадимовича, а також листи. Всі проєкти рішень зі змінами та доповненнями винесено на розгляд сесії районної ради.

Деякі питання були зняті з розгляду спільного засідання для додаткового вивчення та доопрацювання.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація