На спільній нараді продовжують обговорення та можливі варіанти передачі майна та комунальних установ об'єднаним громадамї

30.11.20

Сьогодні, 30 листопада, голова районної ради Ігор Шутак та його заступник Григорій Дерун прийняли участь вже в третій спільній нараді з керівниками територіальних громад, які відповідно до нового адміністративно-територіального устрою увійшли до нового Вінницького району. Було вирішено запрошувати нових керівників частинами. Отже, сьогодні зустрічались з головами громад, які охоплюють межі Вінницького району до об’єднання. Це голова Агрономічної ТГ Сергій Сітарський, голова Вороновицької ТГ Олександр Ковінько, голова Лука-Мелешківської ТГ Богдан Августович, голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко та голова Якушинецької ТГ Василь Романюк. Як і попередні, цю нараду проводив голова Вінницької районної державної адміністрації Євгеній Луценко. В нараді також прийняли участь заступник голови Вінницької райдержадміністрації Микола Чухрій, керівник апарату райдержадміністрації Олена Орловська та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації Лариса Микитюк та Ольга Форостяна.

Ще одна зустріч відбулась в минулу п’ятницю, 27 листопада, де на зустрічі спільний план дій обговорювали із заступником голови Немирівської РДА Олександром Яхно, делегацією з Літинської ТГ: головою РДА Михайлом Бевзом, головою ТГ Анатолієм Бичком та начальником фінвідділу ТГ Ларисою Афанасьєвою; із заступником голови Іллінецької ТГ Олегом Дмитриком та заступником голови Іллінецької РДА Юрієм Кисловим, заступником голови Оратівської РДА Людмилою Волощук, головою Тиврівської ТГ Сергієм Кицишиним та головою Сутиськівської ТГ Леонідом Дідухом.     

Мета зустрічі не змінилась. Обговорювали проблемні питання, які виникли внаслідок реформи децентралізації та напрацьовували покроковий план дій щодо передачі майна та утримання комунальних установ задля забезпечення в подальшому нормального функціонування всіх бюджетних установ на території нового Вінницького району.

Після плідного спілкування прийшли до рішення, що всі очільники громад Вінницького району мають подати Вінницькій районній раді свої наміри про згоду на прийняття установ та майна в комунальну власність ОТГ. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація