На спільній нараді підтримано Звернення щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення

29.01.21

29 січня 2021 року на 14 год. 00 хв., як і було заплановано, на спільну нараду в кабінеті заступника голови районної ради зібрались керівники депутатських фракцій та депутати політичних партій, представлених у Вінницькій районній раді. Зустріч проходила за участі керівника депутатської фракції політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Сергія Кушніра, керівника депутатської фракції «Європейська Солідарність» Віктора Шмігеля, депутата районної ради від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Олександра Жамби та депутата районної ради від політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Андрія Поповиченка.

Заступник голови районної ради Григорій Дерун проінформував запрошених, що зустріч організовано з метою обговорення проєкту рішення «Про спільне звернення депутатів Вінницької районної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення цін на енергоносії для населення і відновлення повномасштабної програми субсидій для населення, яке потребує соціальної підтримки». Даний проєкт рішення підготовлено виконавчим апаратом районної ради згідно висновку постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, законності, етики та регламенту та поданих до виконавчого апарату звернень від політичних партій, представлених в районній раді і має розглядатись на 4 позачерговій сесії районної ради 02 лютого 2021 року.

Обговоривши текст спільного звернення та враховуючи важливість та необхідність вирішення даного питання, присутні представники майже одноголосно підтримали запропонований проєкт рішення. Депутат районної ради від політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Олександр Жамба по даному питанню утримався.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація