На пленарному засіданні взяли до відома звіт голови районної ради та прийняли бюджет на 2020 рік

26.12.19

24 грудня поточного року під головуванням очільника районної ради Сергія Сітарського відбулось пленарне засідання 64 сесії Вінницької районної ради 7 скликання.

На початку сесії в блоці оголошень було вручено нагороду від ГО «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Вінницькій області» депутату районної ради Михайлу Демченку.

Також виступила голова виборчої дільниці №050/144 с.Михайлівка Галина Артезюк, яка розповіла про порушення, допущені під час виборів, які відбулись 21 грудня на території села Михайлівка. Дане питання викликало обговорення серед депутатів, запрошених та ЗМІ. Свою позицію висловив і представник правоохооронних органів в.о. заступника начальника Вінницького районного відділення поліції Вінницького відділу поліції Олег Мудрик.

Поспілкувавшись, перейшли до сесійних питань. Порядок денний налічував 43 питання, головними з яких були звіт голови районної ради Сергія Сітарського за 2019 рік та головний фінансовий документ - районний бюджет на 2020 рік.

Розпочали зі звіту голови районної ради. Сергій Сітарський, звітуючи перед депутатським корпусом, доповів про основні напрямки роботи та діяльність районної ради.

На завершення подякував всім за плідну співпрацю, зазначивши, що завдяки спільній роботі депутатів, голів постійних комісій, голів депутатських груп та фракцій, органів виконавчої влади, керівництва та виконавчого апарату ради вдалося досягнути значних результатів для територіальних громад Вінницького району. Тому й надалі слід, об’єднавши зусилля органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, вирішувати перспективні і повсякденні завдання щодо розвитку району, забезпечення життєдіяльності територій, покращення рівня життя людей.

Після запитань, депутати одноголосно прийняли рішення, взяли до відома звіт голови районної ради та висловили побажння опублікувати в засобах масової інформації (в наступному номері газети «Подільська зоря») статистику відвідування депутатами районної ради сесій та засідань постійних комісій.

Прийнявши відповідні рішення по змінах та виконанню районних програм, перейшли до головного фінансового документа - районного бюджету. Щодо основних показників бюджету: доходів та видатків доповідала начальник фінансового управління Лариса Микитюк, яка зазначила, що у зв’язку з процесом децентралізації та утворенням ОТГ бюджет району щороку стає меншим. Потім проінформувала про бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету та міжбюджетні трансферти на 2020 рік (детальніше ознайомитись з районним бюджетом можна на веб-порталі районної ради в розділі «Рішення районної ради» - «7 скликання» - «64 сесії»).

Поданий на розгляд сесії проект районного бюджету викликав певні незадовлення серед депутатського корпусу стосовно, як на їх думку,  непропорційного розподілу коштів між територіальними громадами району, але попри це, майже одноголосно районний бюджет на 2020 рік було прийнято. Головний фінансовий документ прийнято, тепер завдання його виконання та ефективного використання.

Далі депутати затвердили план роботи районної ради на 2020 рік, перспективні та фінансові плани роботи медичних закладів первинної та вторинної ланки медицини, затвердили рішення стосовно заробітних плат керівників комунальних закладів та установ, розглянули та прийняли блок питань стосовно об’єктів спільної власності.

На завершення затвердили проекти землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с.Вінницькі Хутори на території Вінницько-Хутірської сільської ради Вінницького району Вінницької області та зміни межі населеного пункту с-ща Славне на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

Загалом, на 64 сесії районної ради були прийняті всі 43 питання порядку денного.

Дякуючи депутатському корпусу за роботу, голова районної ради Сергій Сітарський привітав з наступаючим Новим роком, побажав здоров’я, успіхів, натхнення, плідної роботи та гарних справ для розвитку та процвітання територіальних громад, представниками інтересів яких вони є в районній раді. Новорічні вітання з найкращими побажаннями від голови районної ради лунали і на адресу працівників виконавчого апарату районної ради, сільських, селищних голів, керівників комунальних закладів, установ та всіх присутніх. 

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація